Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 273 followers Instagram 426 followers
Youtube 189 subscribers
  • #25LatTradycji

    W 2017 roku obchodzimy jubileusz powstania (1992-2017)!
  • Dzieciaki Kibicują MKS

    Darmowy wstęp dla najmłodszych kibiców i ich rówieśników!
    Dzieciaki Kibicują MKS
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Developres SkyRes Rzeszów

    27 listopada, 18.00 Hala Centrum
    MKS Dąbrowa Górnicza
    vs
    Developres SkyRes Rzeszów
Proszę przepisać tekst z obrazka:
Liga Mistrzyń 2016/2017
MKS Dąbrowa Górnicza
ST-RAPHAËL Var VB
I Liga Śląska Kobiet Kolejka 7
UKS Gimnazjum Blachownia (I LŚK)
1:3(25:23, 25:27, 20:25, 23:25)
MKS Dąbrowa Górnicza
Sparing przedsezonowy
MKS Gryf Szczecinek
0:3(9:25, 4:25, 13:25)12 września 10:00,Sala przy ZSS w Szczecinku
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:23, 25:19, 25:21)19 września 17:00,Krzeszowice
Polski Cukier Muszynianka
Polski Cukier Muszynianka
1:3(15:25, 24:26, 25:22, 25:27)22 września 18:00,Hala Sportowo-Widowiskowa w Krośnie
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
3:1(26:24, 18:25, 25:23, 25:11)23 września 18:00,Hala Sportowo-Widowiskowa w Krośnie
Impel Wrocław
Młoda Liga Kobiet 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 1
Muszyna Proxima Kraków
1:3(17:25, 25:23, 18:25, 23:25)3 października 12:00,Hala TS Wisła Kraków
MKS Dąbrowa Górnicza
Sparing przedsezonowy
Impel Wrocław
3:1(25:23, 17:25, 26:24, 25:22)9 października 19:00,Hala Sportowo-Widowiskowa Nałęcz w Szamotułach
MKS Dąbrowa Górnicza
Dresdner SC
3:1(13:25, 26:24, 25:17, 28:26)10 października 16:00,Hala Sportowo-Widowiskowa Nałęcz w Szamotułach
MKS Dąbrowa Górnicza
Młoda Liga Kobiet 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 2
KSZO OSTROWIEC
0:3(26:28, 22:25, 16:25)11 października 14:00,Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR w Ostrowcu
MKS Dąbrowa Górnicza
Sparing przedsezonowy
MKS Dąbrowa Górnicza
3:2(16:25, 25:17, 25:19, 23:25, 15:10)11 października 11:00,Hala Sportowo-Widowiskowa Nałęcz w Szamotułach
VK AGEL Prostějov
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 1
MKS Dąbrowa Górnicza
3:2(22:25, 27:25, 24:26, 25:20, 15:10)19 października 18:00,Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 2
KSZO OSTROWIEC
0:3(15:25, 19:25, 16:25)21 października 20:30,HSW MOSiR w Ostrowcu
MKS Dąbrowa Górnicza
Młoda Liga Kobiet 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 3
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:22, 25:14, 25:13)24 października 12:00,Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 3
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:12, 25:13, 25:15)26 października 20:30,Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum
Enea PTPS Piła
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 5
MKS Dąbrowa Górnicza
0:3(19:25, 20:25, 20:25)4 listopada 18:00,Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum
Chemik Police
Młoda Liga Kobiet 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 4
Developres SkyRes V LO Rzeszów
3:0(25:17, 25:19, 25:22)7 listopada 14:00,Hala V LO w Rzeszowie
MKS Dąbrowa Górnicza
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 6
Atom Trefl Sopot
1:3(25:17, 18:25, 22:25, 18:25)8 listopada 16:00,Hala Widowiskowo Sportowa w Elblągu
MKS Dąbrowa Górnicza
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 7
MKS Dąbrowa Górnicza
2:3(25:23, 21:25, 23:25, 25:17, 11:15)14 listopada 17:00,Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum
Polski Cukier Muszynianka
Młoda Liga Kobiet 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 5
MKS Dąbrowa Górnicza
3:2(16:25, 18:25, 25:20, 25:19, 15:10)14 listopada 13:00,Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków
Impel Wrocław
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 8
Impel Wrocław
3:2(13:25, 26:28, 25:15, 26:24, 16:14)19 listopada 18:00,Hala Orbita
MKS Dąbrowa Górnicza
Młoda Liga Kobiet 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 6
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:19, 25:15, 25:13)20 listopada 15:30,Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków
Muszyna Proxima Kraków
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 9
MKS Dąbrowa Górnicza
3:1(25:19, 25:21, 20:25, 25:21)28 listopada 17:00,Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum
KS PAŁAC Bydgoszcz
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 10
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:22, 25:17, 25:20)2 grudnia 18:00,Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum
Legionovia Legionowo
Młoda Liga Kobiet 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 7
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:19, 25:20, 25:12)5 grudnia 13:30,Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków
KSZO OSTROWIEC
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 11
MKS Dąbrowa Górnicza
3:2(22:25, 25:18, 22:25, 25:16, 15:6)7 grudnia 18:00,Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum
Grot Budowlani Łódź
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 12
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
0:3(17:25, 18:25, 15:25)12 grudnia 18:00,Hala pod Dębowcem
MKS Dąbrowa Górnicza
Młoda Liga Kobiet 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 8
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
2:3(12:25, 28:26, 18:25, 25:16, 11:15)13 grudnia 12:00,Hala Sportowa BKS Stal
MKS Dąbrowa Górnicza
Młoda Liga Kobiet 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 9
MKS Dąbrowa Górnicza
0:3(14:25, 23:25, 21:25)9 stycznia 13:00,Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków
Developres SkyRes V LO Rzeszów
Młoda Liga Kobiet 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 10
Impel Wrocław
3:1(25:23, 21:25, 25:19, 25:22)13 stycznia 15:30,KS Gwardia Wrocław
MKS Dąbrowa Górnicza
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 14
Enea PTPS Piła
0:3(20:25, 24:26, 18:25)16 stycznia 18:00,Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR
MKS Dąbrowa Górnicza
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 16
Chemik Police
3:1(25:22, 21:25, 25:22, 25:16)30 stycznia 18:00,Azoty Arena
MKS Dąbrowa Górnicza
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 13
MKS Dąbrowa Górnicza
3:1(25:21, 21:25, 25:17, 25:18)3 lutego 18:00,Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum
KSZO OSTROWIEC
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 17
MKS Dąbrowa Górnicza
2:3(27:25, 23:25, 13:25, 25:19, 14:16)6 lutego 17:00,Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum
Atom Trefl Sopot
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 18
Polski Cukier Muszynianka
3:0(25:19, 27:25, 25:18)14 lutego 14:45,Hala Sportowa w Muszynie
MKS Dąbrowa Górnicza
Młoda Liga Kobiet 2015/2016 - Play-Off
MKS Dąbrowa Górnicza
1:3(25:22, 25:27, 23:25, 15:25)16 lutego 13:00,Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków
Atom Trefl Sopot
Atom Trefl Sopot
3:0(25:19, 25:14, 25:16)19 lutego 15:00,Zespół Szkół Energetycznych w Gdańsku
MKS Dąbrowa Górnicza
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 20
KS PAŁAC Bydgoszcz
0:3(22:25, 19:25, 18:25)26 lutego 18:00,Hala Sportowo-Widowiskowa Łuczniczka
MKS Dąbrowa Górnicza
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 19
MKS Dąbrowa Górnicza
3:1(15:25, 25:20, 25:21, 25:19)2 marca 18:00,Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum
Impel Wrocław
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 21
Legionovia Legionowo
3:2(16:25, 25:22, 16:25, 25:22, 15:12)6 marca 17:00,Arena Legionowo
MKS Dąbrowa Górnicza
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 22
Grot Budowlani Łódź
3:1(25:17, 24:26, 25:19, 26:24)14 marca 18:00,Atlas Arena
MKS Dąbrowa Górnicza
Puchar Polski - ćwierćfinał Kolejka 1
Grot Budowlani Łódź
16 marca
MKS Dąbrowa Górnicza
Memoriał im. Agaty Mróz-Olszewskiej
MKS Dąbrowa Górnicza
3:1(25:17, 21:25, 25:21, 25:15)30 września 18:00,Dąbrowa Górnicza, hala
CSM Bukareszt
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:18, 25:15, 25:10)1 października 17:00,Dąbrowa Górnicza, hala
TJ Sokol Frydek-Mistek
MKS Dąbrowa Górnicza
2:3(25:22, 19:25, 25:16, 11:25, 12:15)2 października 14:00,Dąbrowa Górnicza, hala
Zariecze Odincowo
Młoda Liga Kobiet 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 1
MKS Dąbrowa Górnicza
2:3(27:25, 25:18, 17:25, 23:25, 6:15)8 października 16:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 2
KSZO OSTROWIEC
2:3(23:25, 19:25, 25:23, 27:25, 8:15)22 października 17:00,Hala Widowiskowo-Sportowa KSZO
MKS Dąbrowa Górnicza
Młoda Liga Kobiet 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 2
KSZO OSTROWIEC
1:3(25:23, 17:25, 15:25, 23:25)22 października 13:00
MKS Dąbrowa Górnicza
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 3
MKS Dąbrowa Górnicza
1:3(25:13, 20:25, 22:25, 19:25)29 października 17:00,Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum
ŁKS Commercecon Łódź
Liga Mistrzyń 2016/2017
Maccabi XT Hajfa
1:3(16:25, 20:25, 25:19, 22:25)1 listopada 19:00,Hajfa
MKS Dąbrowa Górnicza
Młoda Liga Kobiet 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 3
MKS Dąbrowa Górnicza
3:2(21:25, 25:23, 21:25, 21:10, 15:11)5 listopada
ŁKS Szkoła Gortata Łódź
Liga Mistrzyń 2016/2017
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:21, 25:19, 25:20)5 listopada 17:00,Dąbrowa Górnicza, hala
Maccabi XT Hajfa
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 4
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
0:3(15:25, 21:25, 23:25)8 listopada ,Hala pod DĘBOWCEM
MKS Dąbrowa Górnicza
Liga Mistrzyń 2016/2017
VK AGEL Prostějov
1:3(25:13, 19:25, 19:25, 17:25)15 listopada 17:30
MKS Dąbrowa Górnicza
Młoda Liga Kobiet 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 4
Impel Wrocław
3:2(19:25, 25:20, 25:12, 20:25, 15:10)19 listopada
MKS Dąbrowa Górnicza
Liga Mistrzyń 2016/2017
MKS Dąbrowa Górnicza
3:1(25:19, 23:25, 25:19, 26:24)19 listopada 17:00,Dąbrowa Górnicza
VK AGEL Prostějov
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 6
Impel Wrocław
2:3(23:25, 25:21, 24:26, 25:18, 12:15)21 listopada 18:00,Hala Orbita
MKS Dąbrowa Górnicza
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 5
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:9, 25:22, 25:14)24 listopada 18:00,Hala Widowiskowo-Sportowa
Poli Budowlani Toruń
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 7
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:15, 25:13, 25:16)27 listopada 17:00,Hala Widowiskowo-Sportowa
Atom Trefl Sopot
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 8
MKS Dąbrowa Górnicza
3:2(25:20, 25:22, 19:25, 23:25, 15:7)30 listopada 18:00,Hala Widowiskowo-Sportowa
Grot Budowlani Łódź
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 9
Polski Cukier Muszynianka
3:2(25:23, 25:21, 22:25, 15:25, 15:12)3 grudnia ,Hala Sportowa Muszyna
MKS Dąbrowa Górnicza
Młoda Liga Kobiet 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 5
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:19, 25:17, 25:16)3 grudnia
Muszyna Proxima Kraków
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 10
MKS Dąbrowa Górnicza
0:3(13:25, 13:25, 17:25)7 grudnia 18:00,Hala Widowiskowo-Sportowa
Chemik Police
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 11
Enea PTPS Piła
2:3(19:25, 25:22, 25:20, 19:25, 11:15)10 grudnia ,Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR
MKS Dąbrowa Górnicza
Liga Mistrzyń 2016/2017
Azerrail Baku
15 grudnia
MKS Dąbrowa Górnicza
Liga Mistrzyń 2016/2017 - faza grupowa Kolejka 1
Azerrail Baku
3:1(25:21, 15:25, 25:22, 28:26)15 grudnia 15:00
MKS Dąbrowa Górnicza
Młoda Liga Kobiet 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 6
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
0:3(24:26, 23:25, 18:25)17 grudnia
MKS Dąbrowa Górnicza
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 12
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:16, 25:16, 25:22)18 grudnia 17:00,Hala Widowiskowo-Sportowa
KS PAŁAC Bydgoszcz
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 13
Legionovia Legionowo
3:1(25:21, 15:25, 25:16, 25:22)22 grudnia 19:00,Arena Legionowo
MKS Dąbrowa Górnicza
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 15
MKS Dąbrowa Górnicza
3:1(20:25, 29:27, 25:22, 25:19)7 stycznia ,Hala Widowiskowo-Sportowa
KSZO OSTROWIEC
Młoda Liga Kobiet 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 7
MKS Dąbrowa Górnicza
3:1(23:25, 25:18, 25:21, 25:23)7 stycznia
KSZO OSTROWIEC
Liga Mistrzyń 2016/2017 - faza grupowa Kolejka 5
ST-RAPHAËL Var VB
1:3(18:25, 15:25, 25:20, 22:25)10 stycznia 20:30
MKS Dąbrowa Górnicza
Liga Mistrzyń 2016/2017
MKS Dąbrowa Górnicza
10 stycznia
ST-RAPHAËL Var VB
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 16
ŁKS Commercecon Łódź
3:1(25:22, 16:25, 25:23, 26:24)14 stycznia 18:00,Atlas Arena
MKS Dąbrowa Górnicza
Puchar Polski 2016/2017
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:11, 25:18, 25:15)18 stycznia 18:00,Hala Widowiskowo-Sportowa
KS PAŁAC Bydgoszcz
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 17
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:15, 25:18, 25:21)21 stycznia 17:00,Hala Widowiskowo-Sportowa
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Liga Mistrzyń 2016/2017
MKS Dąbrowa Górnicza
24 stycznia
Fenerbahce SK ISTANBUL
Liga Mistrzyń 2016/2017 - faza grupowa Kolejka 3
MKS Dąbrowa Górnicza
1:3(23:25, 19:25, 25:22, 14:25)25 stycznia 20:30
Fenerbahce SK ISTANBUL
Młoda Liga Kobiet 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 8
ŁKS Szkoła Gortata Łódź
2:3(25:16, 8:25, 19:25, 25:22, 18:20)28 stycznia
MKS Dąbrowa Górnicza
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 18
Poli Budowlani Toruń
1:3(19:25, 25:20, 23:25, 20:25)29 stycznia 17:00,Arena Toruń
MKS Dąbrowa Górnicza
Puchar Polski 2016/2017
Impel Wrocław
3:1(25:18, 20:25, 25:20, 25:13)1 lutego 18:00,Hala Orbita
MKS Dąbrowa Górnicza
Młoda Liga Kobiet 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 9
MKS Dąbrowa Górnicza
3:1(28:26, 24:26, 25:22, 25:15)4 lutego
Impel Wrocław
Liga Mistrzyń 2016/2017
Fenerbahce SK ISTANBUL
8 lutego
MKS Dąbrowa Górnicza
Liga Mistrzyń 2016/2017 - faza grupowa Kolejka 4
Fenerbahce SK ISTANBUL
3:0(25:15, 25:20, 26:24)8 lutego 17:30
MKS Dąbrowa Górnicza
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 19
MKS Dąbrowa Górnicza
2:3(25:17, 11:25, 25:23, 18:25, 12:15)11 lutego 17:00,Hala Widowiskowo-Sportowa
Impel Wrocław
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 20
Atom Trefl Sopot
1:3(22:25, 16:25, 25:16, 17:25)15 lutego 18:30
MKS Dąbrowa Górnicza
Młoda Liga Kobiet 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 10
Muszyna Proxima Kraków
2:3(15:25, 20:25, 25:17, 25:23, 6:15)18 lutego
MKS Dąbrowa Górnicza
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 21
Grot Budowlani Łódź
3:0(25:15, 25:23, 25:8)19 lutego 20:30,Atlas Arena
MKS Dąbrowa Górnicza
Liga Mistrzyń 2016/2017
ST-RAPHAËL Var VB
22 lutego
MKS Dąbrowa Górnicza
Liga Mistrzyń 2016/2017 - faza grupowa Kolejka 2
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:19, 25:17, 25:15)22 lutego 18:00
ST-RAPHAËL Var VB
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 22
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:15, 25:18, 25:21)25 lutego 17:00,Hala Widowiskowo-Sportowa
Polski Cukier Muszynianka
Liga Mistrzyń 2016/2017
MKS Dąbrowa Górnicza
28 lutego
Azerrail Baku
Liga Mistrzyń 2016/2017 - faza grupowa Kolejka 6
MKS Dąbrowa Górnicza
2:3(24:26, 25:16, 22:25, 25:18, 10:15)28 lutego 18:00
Azerrail Baku
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 23
Chemik Police
3:0(25:18, 25:18, 26:24)5 marca 14:45,Arena Szczecin
MKS Dąbrowa Górnicza
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 24
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:17, 25:11, 25:23)10 marca 18:00,Hala Widowiskowo-Sportowa
Enea PTPS Piła
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 25
KS PAŁAC Bydgoszcz
0:3(18:25, 13:25, 18:25)19 marca 14:45,Hala Sportowo-Widowiskowa Łuczniczka
MKS Dąbrowa Górnicza
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 26
MKS Dąbrowa Górnicza
3:1(19:25, 25:21, 25:20, 25:17)27 marca 20:30,Hala Widowiskowo-Sportowa
Legionovia Legionowo
Play Off 2016/2017
ŁKS Commercecon Łódź
0:3(19:25, 21:25, 17:25)30 marca 18:00
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:16, 25:18, 25:21)7 kwietnia 18:00
ŁKS Commercecon Łódź
Juniorki Kolejka 1
MKS Dąbrowa Górnicza
3:1(25:22, 21:25, 25:13, 25:17)21 września
TJ Sokol Frýdek-Místek (juniorki)
Juniorki Kolejka 8
TJ Sokol Frýdek-Místek (juniorki)
0:3(12:25, 23:25, 12:25)21 września
MKS Dąbrowa Górnicza
Juniorki Kolejka 2
BKS Bielsko-Biała (juniorki)
2:3(16:25, 25:23, 25:23, 16:25, 9:15)28 września
MKS Dąbrowa Górnicza
I Liga Śląska Kobiet Kolejka 1
MKS Dąbrowa Górnicza
0:3(24:26, 22:25, 23:25)28 września
UKS Net Piekary Śląskie (I LŚK)
II Liga Kobiet Kolejka 7
MKS Dąbrowa Górnicza
3:1(22:25, 25:20, 26:24, 25:21)30 września
Płomień Sosnowiec (II liga)
I Liga Śląska Kobiet Kolejka 2
LKS Polonia Poraj (I LŚK)
0:3(23:25, 24:26, 22:25)3 października
MKS Dąbrowa Górnicza
Kadetki Kolejka 1
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:19, 25:20, 25:20)4 października
MKS Dąbrowa Górnicza II (kadetki)
II Liga Kobiet Kolejka 1
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (II liga)
3:2(19:25, 25:20, 22:25, 25:13, 15:13)7 października
MKS Dąbrowa Górnicza
I Liga Śląska Kobiet Kolejka 3
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:20, 25:10, 25:18)7 października
UKS Spartakus Zabrze (I LŚK)
II Liga Kobiet Kolejka 2
AZS UMCS Lublin (II liga)
3:1(25:16, 25:16, 20:25, 25:14)8 października
MKS Dąbrowa Górnicza
Kadetki Kolejka 2
MKS Dąbrowa Górnicza
3:2(23:25, 20:25, 25:17, 25:17, 15:11)9 października
MKS Dwójka Zawiercie (kadetki)
Juniorki Kolejka 4
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:21, 25:10, 25:17)12 października
UKS Sokół'43 Katowice (juniorki)
II Liga Kobiet Kolejka 3
UKS Jedynka Siewierz (II liga)
3:2(23:25, 23:25, 25:23, 25:17, 15:11)14 października
MKS Dąbrowa Górnicza
I Liga Śląska Kobiet Kolejka 4
MKS Dąbrowa Górnicza
0:3(19:25, 8:25, 13:25)14 października
KS Burza MOSiR Mikołów (I LŚK)
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 1
MKS Dąbrowa Górnicza
2:3(25:21, 25:23, 15:25, 12:25, 14:16)15 października 20:00,Hala Centrum
Polski Cukier Muszynianka
Kadetki Kolejka 3
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:16, 25:12, 25:13)18 października
UKS Sokół'43 Katowice (kadetki)
Juniorki Kolejka 5
TS STAL Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (juniorki)
0:3(19:25, 21:25, 24:26)19 października
MKS Dąbrowa Górnicza
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 2
Enea PTPS Piła
3:0(25:18, 25:20, 25:17)21 października 18:00,Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR w Pile
MKS Dąbrowa Górnicza
II Liga Kobiet Kolejka 4
MKS Dąbrowa Górnicza
3:1(25:12, 23:25, 25:17, 25:15)21 października
Sandecja Nowy Sącz (II liga)
I Liga Śląska Kobiet Kolejka 6
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:14, 25:19, 25:13)22 października
MKS Imielin (I LŚK)
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 3
MKS Dąbrowa Górnicza
1:3(23:25, 17:25, 25:19, 17:25)28 października 17:00,Hala Centrum
KS PAŁAC Bydgoszcz
Mistrzostwa Śląska młodziczek - II etap Kolejka 1
MKS Dąbrowa Górnicza
28 października
MKS ZORZA Wodzisław Śląski (młodziczki)
Mistrzostwa Śląska młodziczek - II etap Kolejka 2
MKS Dwójka Zawiercie (młodziczki)
28 października
MKS Dąbrowa Górnicza
II Liga Kobiet Kolejka 5
KS Marba Sędziszów Małopolski (II liga)
3:2(25:14, 26:24, 29:31, 23:25, 15:9)28 października
MKS Dąbrowa Górnicza
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 4
Legionovia Legionowo
0:3(20:25, 20:25, 19:25)4 listopada 18:00,Arena Legionowo
MKS Dąbrowa Górnicza
Mistrzostwa Śląska młodziczek - II etap Kolejka 3
BKS STAL Bielsko-Biała (młodziczki)
4 listopada
MKS Dąbrowa Górnicza
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 5
MKS Dąbrowa Górnicza
0:3(23:25, 17:25, 20:25)11 listopada 17:00,Hala Centrum
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Mistrzostwa Śląska młodziczek - II etap Kolejka 5
KPKS Halemba (młodziczki)
18 listopada
MKS Dąbrowa Górnicza
Mistrzostwa Śląska młodziczek - II etap Kolejka 6
MKS Dąbrowa Górnicza
18 listopada
MOSiR Polonia Łaziska Górne (młodziczki)
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 6
KSZO OSTROWIEC
3:0(25:16, 25:23, 30:28)21 listopada 18:00,HWS KSZO
MKS Dąbrowa Górnicza
Mistrzostwa Śląska młodziczek - II etap Kolejka 4
BKS STAL Bielsko-Biała (młodziczki)
25 listopada
MKS Dąbrowa Górnicza
Mistrzostwa Śląska młodziczek - II etap Kolejka 7
MKS Dąbrowa Górnicza
25 listopada
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry (młodziczki)
Mistrzostwa Śląska młodziczek - II etap Kolejka 8
UKS Jedynka Rybnik (młodziczki)
25 listopada
MKS Dąbrowa Górnicza
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 7
MKS Dąbrowa Górnicza
27 listopada 18:00,Hala Centrum
Developres SkyRes Rzeszów
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 8
Impel Wrocław
3 grudnia 17:00,Hala Orbita
MKS Dąbrowa Górnicza
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 9
MKS Dąbrowa Górnicza
9 grudnia ,Hala Centrum
Grot Budowlani Łódź
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 10
MKS Dąbrowa Górnicza
16 grudnia ,Hala Centrum
ŁKS Commercecon Łódź
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 11
Chemik Police
20 grudnia ,HS ZS im. Łukasiewicza w Policach
MKS Dąbrowa Górnicza
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 12
MKS Dąbrowa Górnicza
6 stycznia ,Hala Centrum
Poli Budowlani Toruń
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 13
Trefl Proxima Kraków
13 stycznia
MKS Dąbrowa Górnicza
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 14
Polski Cukier Muszynianka
20 stycznia
MKS Dąbrowa Górnicza
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 15
MKS Dąbrowa Górnicza
27 stycznia
Enea PTPS Piła
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 16
KS PAŁAC Bydgoszcz
3 lutego
MKS Dąbrowa Górnicza
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 17
MKS Dąbrowa Górnicza
10 lutego
Legionovia Legionowo
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 18
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
17 lutego
MKS Dąbrowa Górnicza
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 19
MKS Dąbrowa Górnicza
24 lutego
KSZO OSTROWIEC
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 21
MKS Dąbrowa Górnicza
17 marca
Impel Wrocław
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 22
Grot Budowlani Łódź
24 marca
MKS Dąbrowa Górnicza
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 23
ŁKS Commercecon Łódź
28 marca
MKS Dąbrowa Górnicza
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 24
MKS Dąbrowa Górnicza
7 kwietnia
Chemik Police
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 25
Poli Budowlani Toruń
14 kwietnia
MKS Dąbrowa Górnicza
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 26
MKS Dąbrowa Górnicza
21 kwietnia
Trefl Proxima Kraków
L1 - CEWE
P2

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Ligi

Plus

Sponsorzy Główni

Hyundai Szymański Dąbrowskie Wodociągi SsangYong Szymański Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy Optokom

Partnerzy medialni