Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 288 followers Instagram 470 followers
Youtube 191 subscribers
 • Chemik Police - MKS Dąbrowa Górnicza

  21 grudnia, 18:00, Police
  Chemik Police
  vs
  MKS Dąbrowa Górnicza
 • #25LatTradycji

  W 2017 roku obchodzimy jubileusz powstania (1992-2017)!
 • MKS - ŁKS 1:3 (18:25, 25:23, 18:25, 21:25)

  16 grudnia, 18:00, Hala Centrum
  MKS Dąbrowa Górnicza
  vs
  ŁKS Commercecon Łódź
 • Dzieciaki Kibicują MKS

  Darmowy wstęp dla najmłodszych kibiców i ich rówieśników!
  Dzieciaki Kibicują MKS
Proszę przepisać tekst z obrazka:
Klub Kibica

Klub Kibica

We wrześniu 2014 niespodziewanie zakończyła działalność Ekipa Centrum'09, która przez lata z powodzeniem wspierała dąbrowskie siatkarki zarówno na krajowych, jak i zagranicznych arenach. Dlatego też staraniem paru zapaleńców początkiem grudnia 2014 została powołana do życia nowa grupa kibicowska UltraMKS'14, której celem będzie prowadzenie dopingu oraz przygotowywanie opraw meczowych. Debiut naszej grupy przypadł w mikołajki podczas spotkania z drużyną Budowlanych Łódź i to właśnie tę datę 6 grudnia 2014 należy uznać za oficjalną datę narodzin grupy.

Ubiegłoroczny sezon potraktowaliśmy trochę ulgowo. Przygotowaliśmy jedną skromną oprawę, a skupiliśmy się wyłącznie na dopingu. Chcieliśmy, żeby ruszyło coś z miejsca, by już nigdy nie miała miejsca sytuacja z pierwszych meczów sezonu 2014/2015, kiedy to w hali „Centrum” panowała kompletna cisza. Od tego czasu minął już rok. Nasza grupa obecnie liczy 18 stałych członków plus kilka osób niezrzeszonych wspierających nas na sektorze. Za sprawy organizacyjne grupy odpowiada przede wszystkim  Andrzej, doping prowadzi Marcin, natomiast na bębnie możemy obserwować Anię. Głośnym dopingiem motywujemy zawodniczki do walki na meczach rozgrywanych w dąbrowskiej hali „Centrum”, jak i również staramy się być na większości meczów wyjazdowych. I tak w ubiegłym sezonie „zaliczamy” wyjazdy do Wrocławia, Rzeszowa, Bielska-Białej, Łodzi (2x), Muszyny (2x), Ostrowca oraz Legionowa przemierzając łącznie 3886 km. W tym sezonie byliśmy już na przedsezonowym turnieju w Krzeszowicach oraz w Ostrowcu Św, Rzeszowie, Wrocławiu czy Bielsku-Białej. Tu należy wspomnieć, iż z kibicami BKS-u łączy nas przyjaźń.

Warte uwagi, jest też, iż działalność grupy w całości finansowana jest ze składek członkowskich oraz ze środków uzyskanych ze sprzedaży gadżetów. Do tej pory pod własnym szyldem udało się nam wydać 2 wzory koszulek  oraz 1 edycje vlep. Powstały też dwie flagi na płot: „UltraMKS'14” i „Młodzi fani”. Dotychczas w tym sezonie przygotowaliśmy jedną oprawę na „zgodowym meczu” z Bialską Stalą jednakże są już pomysły na następne. Ponadto pochwalić się możemy, iż w grudniu ubiegłego roku  nasza delegacja wspólnie z zawodniczką MKS-u  Bożeną Wylężek złożyła wizytę wychowankom Domu Dziecka im. Dominika Savio w Sarnowie wręczając  świąteczną paczkę.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż nie wszystko udaje się nam tak jak byśmy tego chcieli i dlatego też zapraszamy wszystkich chętnych, którzy z pasją i zaangażowaniem poświęcą się kibicowaniu i wraz z nami przywrócą niezapomnianą atmosferę towarzyszącą meczom rozgrywanym przez siatkarki z Dąbrowy Górniczej.
Bądź jednym z Nas!!! Jedyne kryterium to serce, serce, serce i mocne gardło! Sektor S czeka na Ciebie!

UltraMKS'14

Kontakt

tel. 600243378

https://www.facebook.com/ULTRAMKS

 

L1 - CEWE
P2

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Ligi

Plus

Sponsorzy Główni

Hyundai Szymański Dąbrowskie Wodociągi SsangYong Szymański Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy Optokom

Partnerzy medialni