Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 366 followers Instagram followers
Youtube 212 subscribers
Proszę przepisać tekst z obrazka:

Archiwum relacji

Orlen Liga 2017/2018 Kolejka 26
MKS Dąbrowa Górnicza
2:3(27:25, 10:25, 17:25, 25:22, 7:15)11 kwietnia 18:00:00,Dąbrowa Górnicza
Trefl Proxima Kraków
Orlen Liga 2017/2018 Kolejka 25
Poli Budowlani Toruń
3:0(25:16, 25:14, 25:19)6 kwietnia 18:00:00,Arena Toruń
MKS Dąbrowa Górnicza
Orlen Liga 2017/2018 Kolejka 23
ŁKS Commercecon Łódź
3:0(26:24, 25:23, 25:11)31 marca 16:00:00,Łódź
MKS Dąbrowa Górnicza
Orlen Liga 2017/2018 Kolejka 24
MKS Dąbrowa Górnicza
0:3(24:26, 19:25, 18:25)28 marca 18:00:00,Hala Centrum
Chemik Police
Orlen Liga 2017/2018 Kolejka 22
Grot Budowlani Łódź
3:2(24:26, 18:25, 25:17, 25:17, 15:11)17 marca 18:00:00,Atlas Arena
MKS Dąbrowa Górnicza
Orlen Liga 2017/2018 Kolejka 21
MKS Dąbrowa Górnicza
0:3(19:25, 19:25, 20:25)9 marca 17:00:00,Hala
Impel Wrocław
Orlen Liga 2017/2018 Kolejka 20
Developres SkyRes Rzeszów
3:0(25:13, 25:16, 25:15)3 marca 17:00:00,Rzeszów
MKS Dąbrowa Górnicza
Orlen Liga 2017/2018 Kolejka 19
MKS Dąbrowa Górnicza
2:3(25:20, 25:22, 10:25, 8:25, 11:15)24 lutego 17:00:00,Hala Centrum
KSZO OSTROWIEC
Orlen Liga 2017/2018 Kolejka 18
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3:0(25:22, 25:13, 25:17)16 lutego 18:00:00,Bielsko-Biała
MKS Dąbrowa Górnicza
Orlen Liga 2017/2018 Kolejka 17
MKS Dąbrowa Górnicza
3:2(26:28, 12:25, 25:22, 25:22, 15:13)10 lutego 17:00:00,Hala Centrum
Legionovia Legionowo
Orlen Liga 2017/2018 Kolejka 16
KS PAŁAC Bydgoszcz
3:0(25:16, 25:19, 25:19)4 lutego 17:00:00,Bydgoszcz
MKS Dąbrowa Górnicza
Orlen Liga 2017/2018 Kolejka 15
MKS Dąbrowa Górnicza
3:2(20:25, 21:25, 25:23, 25:21, 15:11)29 stycznia 18:00:00,Hala Centrum
Enea PTPS Piła
Orlen Liga 2017/2018 Kolejka 14
Polski Cukier Muszynianka
3:0(25:13, 25:19, 25:19)20 stycznia 17:00:00,Muszyna
MKS Dąbrowa Górnicza
Orlen Liga 2017/2018 Kolejka 13
Trefl Proxima Kraków
3:0(25:20, 25:10, 25:20)13 stycznia 18:00:00,Kraków
MKS Dąbrowa Górnicza
Orlen Liga 2017/2018 Kolejka 12
MKS Dąbrowa Górnicza
1:3(19:25, 14:25, 25:22, 20:25)6 stycznia 17:00:00,Hala Centrum
Poli Budowlani Toruń
Orlen Liga 2017/2018 Kolejka 11
Chemik Police
3:1(23:25, 25:23, 25:20, 25:18)21 grudnia 18:00:00,HS ZS im. Łukasiewicza w Policach
MKS Dąbrowa Górnicza
Orlen Liga 2017/2018 Kolejka 10
MKS Dąbrowa Górnicza
1:3(18:25, 25:23, 18:25, 21:25)16 grudnia 18:00:00,Hala Centrum
ŁKS Commercecon Łódź
Orlen Liga 2017/2018 Kolejka 9
MKS Dąbrowa Górnicza
0:3(8:25, 12:25, 19:25)10 grudnia 18:00:00,Hala Centrum
Grot Budowlani Łódź
Orlen Liga 2017/2018 Kolejka 8
Impel Wrocław
3:1(25:21, 22:25, 25:19, 25:19)3 grudnia 17:00:00,Hala Orbita
MKS Dąbrowa Górnicza
Orlen Liga 2017/2018 Kolejka 7
MKS Dąbrowa Górnicza
1:3(18:25, 25:22, 14:25, 22:25)27 listopada 18:00:00,Hala Centrum
Developres SkyRes Rzeszów
Orlen Liga 2017/2018 Kolejka 6
KSZO OSTROWIEC
3:0(25:16, 25:23, 30:28)21 listopada 18:00:00,HWS KSZO
MKS Dąbrowa Górnicza
Orlen Liga 2017/2018 Kolejka 5
MKS Dąbrowa Górnicza
0:3(23:25, 17:25, 20:25)11 listopada 17:00:00,Hala Centrum
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Orlen Liga 2017/2018 Kolejka 3
MKS Dąbrowa Górnicza
1:3(23:25, 17:25, 25:19, 17:25)28 października 17:00:00,Hala Centrum
KS PAŁAC Bydgoszcz
Orlen Liga 2017/2018 Kolejka 1
MKS Dąbrowa Górnicza
2:3(25:21, 25:23, 15:25, 12:25, 14:16)15 października 20:00:00,Hala Centrum
Polski Cukier Muszynianka
Play Off 2016/2017
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:16, 25:18, 25:21)7 kwietnia 18:00:00
ŁKS Commercecon Łódź
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 26
MKS Dąbrowa Górnicza
3:1(19:25, 25:21, 25:20, 25:17)27 marca 20:30:00,Hala Widowiskowo-Sportowa
Legionovia Legionowo
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 24
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:17, 25:11, 25:23)10 marca 18:00:00,Hala Widowiskowo-Sportowa
Enea PTPS Piła
Liga Mistrzyń 2016/2017 - faza grupowa Kolejka 6
MKS Dąbrowa Górnicza
2:3(24:26, 25:16, 22:25, 25:18, 10:15)28 lutego 18:00:00
Azerrail Baku
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 22
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:15, 25:18, 25:21)25 lutego 17:00:00,Hala Widowiskowo-Sportowa
Polski Cukier Muszynianka
Liga Mistrzyń 2016/2017 - faza grupowa Kolejka 2
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:19, 25:17, 25:15)22 lutego 18:00:00
ST-RAPHAËL Var VB
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 19
MKS Dąbrowa Górnicza
2:3(25:17, 11:25, 25:23, 18:25, 12:15)11 lutego 17:00:00,Hala Widowiskowo-Sportowa
Impel Wrocław
Liga Mistrzyń 2016/2017 - faza grupowa Kolejka 3
MKS Dąbrowa Górnicza
1:3(23:25, 19:25, 25:22, 14:25)25 stycznia 20:30:00
Fenerbahce SK ISTANBUL
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 17
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:15, 25:18, 25:21)21 stycznia 17:00:00,Hala Widowiskowo-Sportowa
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Puchar Polski 2016/2017
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:11, 25:18, 25:15)18 stycznia 18:00:00,Hala Widowiskowo-Sportowa
KS PAŁAC Bydgoszcz
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 15
MKS Dąbrowa Górnicza
3:1(20:25, 29:27, 25:22, 25:19)7 stycznia ,Hala Widowiskowo-Sportowa
KSZO OSTROWIEC
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 12
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:16, 25:16, 25:22)18 grudnia 17:00:00,Hala Widowiskowo-Sportowa
KS PAŁAC Bydgoszcz
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 10
MKS Dąbrowa Górnicza
0:3(13:25, 13:25, 17:25)7 grudnia 18:00:00,Hala Widowiskowo-Sportowa
Chemik Police
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 8
MKS Dąbrowa Górnicza
3:2(25:20, 25:22, 19:25, 23:25, 15:7)30 listopada 18:00:00,Hala Widowiskowo-Sportowa
Grot Budowlani Łódź
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 7
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:15, 25:13, 25:16)27 listopada 17:00:00,Hala Widowiskowo-Sportowa
Atom Trefl Sopot
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 5
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:9, 25:22, 25:14)24 listopada 18:00:00,Hala Widowiskowo-Sportowa
Poli Budowlani Toruń
Liga Mistrzyń 2016/2017
MKS Dąbrowa Górnicza
3:1(25:19, 23:25, 25:19, 26:24)19 listopada 17:00:00,Dąbrowa Górnicza
VK AGEL Prostějov
Liga Mistrzyń 2016/2017
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:21, 25:19, 25:20)5 listopada 17:00:00,Dąbrowa Górnicza, hala
Maccabi XT Hajfa
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 3
MKS Dąbrowa Górnicza
1:3(25:13, 20:25, 22:25, 19:25)29 października 17:00:00,Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum
ŁKS Commercecon Łódź
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 2
KSZO OSTROWIEC
2:3(23:25, 19:25, 25:23, 27:25, 8:15)22 października 17:00:00,Hala Widowiskowo-Sportowa KSZO
MKS Dąbrowa Górnicza
Memoriał im. Agaty Mróz-Olszewskiej
MKS Dąbrowa Górnicza
2:3(25:22, 19:25, 25:16, 11:25, 12:15)2 października 14:00:00,Dąbrowa Górnicza, hala
Zariecze Odincowo
Memoriał im. Agaty Mróz-Olszewskiej
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:18, 25:15, 25:10)1 października 17:00:00,Dąbrowa Górnicza, hala
TJ Sokol Frydek-Mistek
Memoriał im. Agaty Mróz-Olszewskiej
MKS Dąbrowa Górnicza
3:1(25:17, 21:25, 25:21, 25:15)30 września 18:00:00,Dąbrowa Górnicza, hala
CSM Bukareszt
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 19
MKS Dąbrowa Górnicza
3:1(15:25, 25:20, 25:21, 25:19)2 marca 18:00:00,Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum
Impel Wrocław
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 17
MKS Dąbrowa Górnicza
2:3(27:25, 23:25, 13:25, 25:19, 14:16)6 lutego 17:00:00,Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum
Atom Trefl Sopot
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 13
MKS Dąbrowa Górnicza
3:1(25:21, 21:25, 25:17, 25:18)3 lutego 18:00:00,Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum
KSZO OSTROWIEC
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 16
Chemik Police
3:1(25:22, 21:25, 25:22, 25:16)30 stycznia 18:00:00,Azoty Arena
MKS Dąbrowa Górnicza
Młoda Liga Kobiet 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 10
Impel Wrocław
3:1(25:23, 21:25, 25:19, 25:22)13 stycznia 15:30:00,KS Gwardia Wrocław
MKS Dąbrowa Górnicza
Młoda Liga Kobiet 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 7
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:19, 25:20, 25:12)5 grudnia 13:30:00,Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków
KSZO OSTROWIEC
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 8
Impel Wrocław
3:2(13:25, 26:28, 25:15, 26:24, 16:14)19 listopada 18:00:00,Hala Orbita
MKS Dąbrowa Górnicza
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 2
KSZO OSTROWIEC
0:3(15:25, 19:25, 16:25)21 października 20:30:00,HSW MOSiR w Ostrowcu
MKS Dąbrowa Górnicza
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 1
MKS Dąbrowa Górnicza
3:2(22:25, 27:25, 24:26, 25:20, 15:10)19 października 18:00:00,Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
P2

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy

Partnerzy

Partnerzy medialni