Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 351 followers Instagram followers
Youtube 211 subscribers
  • MŁODZICZKI MKS DĄBROWA GÓRNICZA WICEMISTRZYNIAMI POLSKI!

    Informacje >>>
Proszę przepisać tekst z obrazka:

Archiwum relacji

LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 26
MKS Dąbrowa Górnicza
2:3(27:25, 10:25, 17:25, 25:22, 7:15)11 kwietnia 18:00:00,Dąbrowa Górnicza
Trefl Proxima Kraków
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 25
Poli Budowlani Toruń
3:0(25:16, 25:14, 25:19)6 kwietnia 18:00:00,Arena Toruń
MKS Dąbrowa Górnicza
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 23
ŁKS Commercecon Łódź
3:0(26:24, 25:23, 25:11)31 marca 16:00:00,Łódź
MKS Dąbrowa Górnicza
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 24
MKS Dąbrowa Górnicza
0:3(24:26, 19:25, 18:25)28 marca 18:00:00,Hala Centrum
Chemik Police
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 22
Grot Budowlani Łódź
3:2(24:26, 18:25, 25:17, 25:17, 15:11)17 marca 18:00:00,Atlas Arena
MKS Dąbrowa Górnicza
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 21
MKS Dąbrowa Górnicza
0:3(19:25, 19:25, 20:25)9 marca 17:00:00,Hala
Impel Wrocław
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 20
Developres SkyRes Rzeszów
3:0(25:13, 25:16, 25:15)3 marca 17:00:00,Rzeszów
MKS Dąbrowa Górnicza
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 19
MKS Dąbrowa Górnicza
2:3(25:20, 25:22, 10:25, 8:25, 11:15)24 lutego 17:00:00,Hala Centrum
KSZO OSTROWIEC
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 18
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3:0(25:22, 25:13, 25:17)16 lutego 18:00:00,Bielsko-Biała
MKS Dąbrowa Górnicza
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 17
MKS Dąbrowa Górnicza
3:2(26:28, 12:25, 25:22, 25:22, 15:13)10 lutego 17:00:00,Hala Centrum
Legionovia Legionowo
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 16
KS PAŁAC Bydgoszcz
3:0(25:16, 25:19, 25:19)4 lutego 17:00:00,Bydgoszcz
MKS Dąbrowa Górnicza
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 15
MKS Dąbrowa Górnicza
3:2(20:25, 21:25, 25:23, 25:21, 15:11)29 stycznia 18:00:00,Hala Centrum
Enea PTPS Piła
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 14
Polski Cukier Muszynianka
3:0(25:13, 25:19, 25:19)20 stycznia 17:00:00,Muszyna
MKS Dąbrowa Górnicza
Puchar Polski 2017/2018
Wisła Warszawa
3:2(21:25, 25:12, 27:25, 20:25, 15:12)17 stycznia 18:00:00,Warszawa
MKS Dąbrowa Górnicza
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 13
Trefl Proxima Kraków
3:0(25:20, 25:10, 25:20)13 stycznia 18:00:00,Kraków
MKS Dąbrowa Górnicza
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 12
MKS Dąbrowa Górnicza
1:3(19:25, 14:25, 25:22, 20:25)6 stycznia 17:00:00,Hala Centrum
Poli Budowlani Toruń
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 11
Chemik Police
3:1(23:25, 25:23, 25:20, 25:18)21 grudnia 18:00:00,HS ZS im. Łukasiewicza w Policach
MKS Dąbrowa Górnicza
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 10
MKS Dąbrowa Górnicza
1:3(18:25, 25:23, 18:25, 21:25)16 grudnia 18:00:00,Hala Centrum
ŁKS Commercecon Łódź
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 9
MKS Dąbrowa Górnicza
0:3(8:25, 12:25, 19:25)10 grudnia 18:00:00,Hala Centrum
Grot Budowlani Łódź
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 8
Impel Wrocław
3:1(25:21, 22:25, 25:19, 25:19)3 grudnia 17:00:00,Hala Orbita
MKS Dąbrowa Górnicza
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 7
MKS Dąbrowa Górnicza
1:3(18:25, 25:22, 14:25, 22:25)27 listopada 18:00:00,Hala Centrum
Developres SkyRes Rzeszów
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 6
KSZO OSTROWIEC
3:0(25:16, 25:23, 30:28)21 listopada 18:00:00,HWS KSZO
MKS Dąbrowa Górnicza
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 5
MKS Dąbrowa Górnicza
0:3(23:25, 17:25, 20:25)11 listopada 17:00:00,Hala Centrum
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 3
MKS Dąbrowa Górnicza
1:3(23:25, 17:25, 25:19, 17:25)28 października 17:00:00,Hala Centrum
KS PAŁAC Bydgoszcz
LSK 2017/2018 - faza zasadnicza Kolejka 1
MKS Dąbrowa Górnicza
2:3(25:21, 25:23, 15:25, 12:25, 14:16)15 października 20:00:00,Hala Centrum
Polski Cukier Muszynianka
Play Off 2016/2017
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:16, 25:18, 25:21)7 kwietnia 18:00:00
ŁKS Commercecon Łódź
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 26
MKS Dąbrowa Górnicza
3:1(19:25, 25:21, 25:20, 25:17)27 marca 20:30:00,Hala Widowiskowo-Sportowa
Legionovia Legionowo
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 24
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:17, 25:11, 25:23)10 marca 18:00:00,Hala Widowiskowo-Sportowa
Enea PTPS Piła
Liga Mistrzyń 2016/2017 - faza grupowa Kolejka 6
MKS Dąbrowa Górnicza
2:3(24:26, 25:16, 22:25, 25:18, 10:15)28 lutego 18:00:00
Azerrail Baku
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 22
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:15, 25:18, 25:21)25 lutego 17:00:00,Hala Widowiskowo-Sportowa
Polski Cukier Muszynianka
Liga Mistrzyń 2016/2017 - faza grupowa Kolejka 2
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:19, 25:17, 25:15)22 lutego 18:00:00
ST-RAPHAËL Var VB
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 19
MKS Dąbrowa Górnicza
2:3(25:17, 11:25, 25:23, 18:25, 12:15)11 lutego 17:00:00,Hala Widowiskowo-Sportowa
Impel Wrocław
Liga Mistrzyń 2016/2017 - faza grupowa Kolejka 3
MKS Dąbrowa Górnicza
1:3(23:25, 19:25, 25:22, 14:25)25 stycznia 20:30:00
Fenerbahce SK ISTANBUL
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 17
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:15, 25:18, 25:21)21 stycznia 17:00:00,Hala Widowiskowo-Sportowa
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Puchar Polski 2016/2017
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:11, 25:18, 25:15)18 stycznia 18:00:00,Hala Widowiskowo-Sportowa
KS PAŁAC Bydgoszcz
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 15
MKS Dąbrowa Górnicza
3:1(20:25, 29:27, 25:22, 25:19)7 stycznia ,Hala Widowiskowo-Sportowa
KSZO OSTROWIEC
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 12
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:16, 25:16, 25:22)18 grudnia 17:00:00,Hala Widowiskowo-Sportowa
KS PAŁAC Bydgoszcz
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 10
MKS Dąbrowa Górnicza
0:3(13:25, 13:25, 17:25)7 grudnia 18:00:00,Hala Widowiskowo-Sportowa
Chemik Police
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 8
MKS Dąbrowa Górnicza
3:2(25:20, 25:22, 19:25, 23:25, 15:7)30 listopada 18:00:00,Hala Widowiskowo-Sportowa
Grot Budowlani Łódź
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 7
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:15, 25:13, 25:16)27 listopada 17:00:00,Hala Widowiskowo-Sportowa
Atom Trefl Sopot
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 5
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:9, 25:22, 25:14)24 listopada 18:00:00,Hala Widowiskowo-Sportowa
Poli Budowlani Toruń
Liga Mistrzyń 2016/2017
MKS Dąbrowa Górnicza
3:1(25:19, 23:25, 25:19, 26:24)19 listopada 17:00:00,Dąbrowa Górnicza
VK AGEL Prostějov
Liga Mistrzyń 2016/2017
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:21, 25:19, 25:20)5 listopada 17:00:00,Dąbrowa Górnicza, hala
Maccabi XT Hajfa
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 3
MKS Dąbrowa Górnicza
1:3(25:13, 20:25, 22:25, 19:25)29 października 17:00:00,Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum
ŁKS Commercecon Łódź
ORLEN Liga 2016/2017 - Faza Zasadnicza Kolejka 2
KSZO OSTROWIEC
2:3(23:25, 19:25, 25:23, 27:25, 8:15)22 października 17:00:00,Hala Widowiskowo-Sportowa KSZO
MKS Dąbrowa Górnicza
Memoriał im. Agaty Mróz-Olszewskiej
MKS Dąbrowa Górnicza
2:3(25:22, 19:25, 25:16, 11:25, 12:15)2 października 14:00:00,Dąbrowa Górnicza, hala
Zariecze Odincowo
Memoriał im. Agaty Mróz-Olszewskiej
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:18, 25:15, 25:10)1 października 17:00:00,Dąbrowa Górnicza, hala
TJ Sokol Frydek-Mistek
Memoriał im. Agaty Mróz-Olszewskiej
MKS Dąbrowa Górnicza
3:1(25:17, 21:25, 25:21, 25:15)30 września 18:00:00,Dąbrowa Górnicza, hala
CSM Bukareszt
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 19
MKS Dąbrowa Górnicza
3:1(15:25, 25:20, 25:21, 25:19)2 marca 18:00:00,Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum
Impel Wrocław
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 17
MKS Dąbrowa Górnicza
2:3(27:25, 23:25, 13:25, 25:19, 14:16)6 lutego 17:00:00,Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum
Atom Trefl Sopot
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 13
MKS Dąbrowa Górnicza
3:1(25:21, 21:25, 25:17, 25:18)3 lutego 18:00:00,Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum
KSZO OSTROWIEC
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 16
Chemik Police
3:1(25:22, 21:25, 25:22, 25:16)30 stycznia 18:00:00,Azoty Arena
MKS Dąbrowa Górnicza
Młoda Liga Kobiet 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 10
Impel Wrocław
3:1(25:23, 21:25, 25:19, 25:22)13 stycznia 15:30:00,KS Gwardia Wrocław
MKS Dąbrowa Górnicza
Młoda Liga Kobiet 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 7
MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:19, 25:20, 25:12)5 grudnia 13:30:00,Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków
KSZO OSTROWIEC
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 8
Impel Wrocław
3:2(13:25, 26:28, 25:15, 26:24, 16:14)19 listopada 18:00:00,Hala Orbita
MKS Dąbrowa Górnicza
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 2
KSZO OSTROWIEC
0:3(15:25, 19:25, 16:25)21 października 20:30:00,HSW MOSiR w Ostrowcu
MKS Dąbrowa Górnicza
ORLEN Liga 2015/2016 - Faza Zasadnicza Kolejka 1
MKS Dąbrowa Górnicza
3:2(22:25, 27:25, 24:26, 25:20, 15:10)19 października 18:00:00,Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
L1 - CEWE
P1

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Ligi

Plus

Sponsorzy Główni

Hyundai Szymański Dąbrowskie Wodociągi SsangYong Szymański Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy Optokom

Partnerzy medialni