Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 368 followers Instagram followers
Youtube 212 subscribers
  • Budowlani Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza

    15 grudnia, 17:30 Toruń
    Budowlani Toruń
    vs
    MKS Dąbrowa Górnicza
Proszę przepisać tekst z obrazka:

Zapowiedź spotkania MKS - BKS

W dniu Narodowego Święta Niepodległości siatkarki MKS-u Dąbrowa Górnicza zmierzą się przed własną publicznością w ramach 5. kolejki LSK z BKS-em Profi Credit Bielsko-Biała. Początek sobotniego spotkania o 17:00.

Dąbrowianki chcą punktować w kolejnych meczach i poprawić swój dorobek w Lidze Siatkówki Kobiet. Do tej pory w czterech spotkaniach zgromadziły cztery punkty i z pewnością mierzą wyżej. Podopieczne trenerki Magdaleny Śliwy w ostatnim meczu dały swoim fanom powód do radości. Wygrały w poprzednim tygodniu z Legionovią 3:0 na wyjeździe i chcą kontynuować progres w grze.

Do Dąbrowy przyjedzie zespół, który także spragniony jest ligowych punktów. Bielszczanki zaczęły sezon od porażki z Budowlanymi Łódź 1:3, następnie przypadły im do gustu tie-breaki. Po problemach wygrały z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:2, a w kolejnych spotkaniach uległy w Rzeszowie zespołowi Developres SkyRes 2:3 oraz w takim samym stosunku Impelowi Wrocław. BKS w hali Centrum będzie chciał zapunktować, szykuje się więc niezwykle ciekawe widowisko.

Dla fanów MKS-u przygotowaliśmy liczne atrakcje związane z sobotnim meczem. Będzie można zdobyć wejściówki do groty solnej i na bilard w Nemo Świat Rozrywki, bilety do kina Helios i bony na pakiety posiłków w masterdieta.pl i masterbistro.pl .

Podczas spotkania będzie prowadzona zbiórka pieniędzy i podarunków dla sosnowieckiego schroniska dla zwierząt. Prosimy o przekazywanie wszystkich darów do Sklepu Kibica na terenie hali.

Zapraszamy! Bilety do kupienia w kasach w dniu meczu oraz przez Internet.  Fot. Daniel Szer
P3

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy

Partnerzy

Partnerzy medialni