Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 351 followers Instagram followers
Youtube 211 subscribers
  • MŁODZICZKI MKS DĄBROWA GÓRNICZA WICEMISTRZYNIAMI POLSKI!

    Informacje >>>
Proszę przepisać tekst z obrazka:

Zapowiedź spotkania MKS - BKS

W dniu Narodowego Święta Niepodległości siatkarki MKS-u Dąbrowa Górnicza zmierzą się przed własną publicznością w ramach 5. kolejki LSK z BKS-em Profi Credit Bielsko-Biała. Początek sobotniego spotkania o 17:00.

Dąbrowianki chcą punktować w kolejnych meczach i poprawić swój dorobek w Lidze Siatkówki Kobiet. Do tej pory w czterech spotkaniach zgromadziły cztery punkty i z pewnością mierzą wyżej. Podopieczne trenerki Magdaleny Śliwy w ostatnim meczu dały swoim fanom powód do radości. Wygrały w poprzednim tygodniu z Legionovią 3:0 na wyjeździe i chcą kontynuować progres w grze.

Do Dąbrowy przyjedzie zespół, który także spragniony jest ligowych punktów. Bielszczanki zaczęły sezon od porażki z Budowlanymi Łódź 1:3, następnie przypadły im do gustu tie-breaki. Po problemach wygrały z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:2, a w kolejnych spotkaniach uległy w Rzeszowie zespołowi Developres SkyRes 2:3 oraz w takim samym stosunku Impelowi Wrocław. BKS w hali Centrum będzie chciał zapunktować, szykuje się więc niezwykle ciekawe widowisko.

Dla fanów MKS-u przygotowaliśmy liczne atrakcje związane z sobotnim meczem. Będzie można zdobyć wejściówki do groty solnej i na bilard w Nemo Świat Rozrywki, bilety do kina Helios i bony na pakiety posiłków w masterdieta.pl i masterbistro.pl .

Podczas spotkania będzie prowadzona zbiórka pieniędzy i podarunków dla sosnowieckiego schroniska dla zwierząt. Prosimy o przekazywanie wszystkich darów do Sklepu Kibica na terenie hali.

Zapraszamy! Bilety do kupienia w kasach w dniu meczu oraz przez Internet.  Fot. Daniel Szer
L1 - CEWE
P3

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Ligi

Plus

Sponsorzy Główni

Hyundai Szymański Dąbrowskie Wodociągi SsangYong Szymański Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy Optokom

Partnerzy medialni