Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 363 followers Instagram followers
Youtube 211 subscribers
  • MKS Dąbrowa Górnicza - 7R Solna Wieliczka

    12 stycznia, Dąbrowa Górnicza g.17:00
    MKS Dąbrowa Górnicza
    vs
    7R Solna Wieliczka
Proszę przepisać tekst z obrazka:

Zapowiedź meczu Trefl - MKS

W sobotni wieczór dąbrowianki zmierzą się w Krakowie z Treflem Proxima. Początek meczu 13. kolejki LSK o godzinie 18:00. 

Dąbrowianki wybrały się w piątkowe popołudnie do grodu Kraka, aby powalczyć o pierwsze punkty w tym roku. Ciąży na nich presja walki o utrzymanie, z którą nie gra się łatwo. Jak przekonuje jednak trener MKS-u Andrzej Stelmach, jeśli tylko jego zawodniczki przełożą dobrą dyspozycję z treningów na ligowy parkiet, zaowocuje to lepszą przyszłością dla dąbrowskiej ekipy. Czasu coraz mniej, runda rewanżowa zbliża się wielkimi krokami. Warto więc pokusić się o zdobycz punktową. 

MKS zmierzy się w sobotni wieczór z drużyną Trefla Proxima Kraków. Drużyna ta zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli (13 "oczek" na koncie) i z pewnością będzie chciała doskoczyć do czołowej ósemki ligi, do której traci tylko trzy punkty. Krakowianki wreszcie mogą rozgrywać mecze w swojej hali. Dotąd grały mecze wyjazdowe ze względu na remont własnego, siatkarskiego domu. Na "swoje" wróciły dopiero 10 grudnia. 

W krakowskich szeregach warto wyróżnić takie siatkarki jak środkowa Justyna Łukasik (dwukrotnie zdobywała tytuł MVP w meczu), dobrze serwującą skrzydłową Darię Paszek, która dysponuje także solidnym przyjęciem. Dodatkowego kolorytu sobotniemu spotkaniu dodaje fakt, że w przeszłości w Hali Centrum występowała aktualna siatkarka Trefla Ewelina Brzezińska.


Relacja tekstowa "na żywo" dostępna na naszych oficjalnych profilach na Facebooku i Twitterze. 


Autorem zdjęć jest Daniel Szer.
P2

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy

Partnerzy

Partnerzy medialni