Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 343 followers Instagram followers
Youtube 211 subscribers
  • MŁODZICZKI MKS DĄBROWA GÓRNICZA WICEMISTRZYNIAMI POLSKI!

    Informacje >>>
Proszę przepisać tekst z obrazka:

Zapowiedź meczu Trefl - MKS

W sobotni wieczór dąbrowianki zmierzą się w Krakowie z Treflem Proxima. Początek meczu 13. kolejki LSK o godzinie 18:00. 

Dąbrowianki wybrały się w piątkowe popołudnie do grodu Kraka, aby powalczyć o pierwsze punkty w tym roku. Ciąży na nich presja walki o utrzymanie, z którą nie gra się łatwo. Jak przekonuje jednak trener MKS-u Andrzej Stelmach, jeśli tylko jego zawodniczki przełożą dobrą dyspozycję z treningów na ligowy parkiet, zaowocuje to lepszą przyszłością dla dąbrowskiej ekipy. Czasu coraz mniej, runda rewanżowa zbliża się wielkimi krokami. Warto więc pokusić się o zdobycz punktową. 

MKS zmierzy się w sobotni wieczór z drużyną Trefla Proxima Kraków. Drużyna ta zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli (13 "oczek" na koncie) i z pewnością będzie chciała doskoczyć do czołowej ósemki ligi, do której traci tylko trzy punkty. Krakowianki wreszcie mogą rozgrywać mecze w swojej hali. Dotąd grały mecze wyjazdowe ze względu na remont własnego, siatkarskiego domu. Na "swoje" wróciły dopiero 10 grudnia. 

W krakowskich szeregach warto wyróżnić takie siatkarki jak środkowa Justyna Łukasik (dwukrotnie zdobywała tytuł MVP w meczu), dobrze serwującą skrzydłową Darię Paszek, która dysponuje także solidnym przyjęciem. Dodatkowego kolorytu sobotniemu spotkaniu dodaje fakt, że w przeszłości w Hali Centrum występowała aktualna siatkarka Trefla Ewelina Brzezińska.


Relacja tekstowa "na żywo" dostępna na naszych oficjalnych profilach na Facebooku i Twitterze. 


Autorem zdjęć jest Daniel Szer.
L1 - CEWE
P3

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Ligi

Plus

Sponsorzy Główni

Hyundai Szymański Dąbrowskie Wodociągi SsangYong Szymański Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy Optokom

Partnerzy medialni