Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 343 followers Instagram followers
Youtube 211 subscribers
  • MŁODZICZKI MKS DĄBROWA GÓRNICZA WICEMISTRZYNIAMI POLSKI!

    Informacje >>>
Proszę przepisać tekst z obrazka:

Zapowiedź meczu MKS - Poli

Już w najbliższą sobotę MKS Dąbrowa Górnicza podejmie w Hali Centrum drużynę Poli Budowlanych Toruń. Początek spotkania o 17:00. 

Drużyna prowadzona przez nowego trenera Andrzeja Stelmacha będzie chciała przed własną publicznością dobrze wejść w nowy rok i rozpocząć punktową serię, aby piąć się w górę w tabeli. Zespół z Dąbrowy Górniczej został wzmocniony środkową Natalią Perlińską i rozgrywającą Aną Grbac. Dąbrowianki miały sporo czasu, by wypracować sobie schematy gry, które usprawnią poczynania na boisku. Rozegrały także mecz kontrolny, w którym pokonały pierwszoligową Grupę Azoty PWSZ Jedynka Tarnów 5:0. 

W sobotę w Hali Centrum ujrzymy zespół, który także potrzebuje punktów jak powietrza do życia. Torunianki zajmują 12. miejsce, zobowiązujące do gry w barażach i także niepewnie spoglądają w dół tabeli. Toruńskie siatkarki z pewnością zrobią co w ich mocy, by sięgnąć po zwycięstwo. Dotąd nie były w stanie wygrać poza własną halą. 

Jak zwykle podczas meczu w Dąbrowie Górniczej przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, które umilą czas spędzony w Hali Centrum. Bilety w internetowym systemie sprzedaży kosztują tylko 1 zł! W konkursach będą do wygrania bilety do kina Helios, zaproszenia do restauracji MasterBistro, wejściówki do Nemo Świat Rozrywki oraz kalendarze. 

Liczymy na Wasze wsparcie i gorący doping. Dla zorganizowanej grupy kibiców, którzy będą wspierać dąbrowianki z bębnami i flagą, przygotowaliśmy specjalne koszulki MKS-u. Wszystkim zależy na odbudowie dopingu i dobrej gry na parkiecie podczas meczów siatkówki, dlatego zachęcamy do wsparcia naszych siatkarek!

Relacja tekstowa live na stronie oficjalnej i kontach MKS-u na portalach społecznościowych. 


Autorem zdjęć jest Daniel Szer.
L1 - CEWE
P1

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Ligi

Plus

Sponsorzy Główni

Hyundai Szymański Dąbrowskie Wodociągi SsangYong Szymański Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy Optokom

Partnerzy medialni