Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 363 followers Instagram followers
Youtube 211 subscribers
  • MKS Dąbrowa Górnicza - 7R Solna Wieliczka

    12 stycznia, Dąbrowa Górnicza g.17:00
    MKS Dąbrowa Górnicza
    vs
    7R Solna Wieliczka
Proszę przepisać tekst z obrazka:

Zapowiedź meczu MKS - Poli

Już w najbliższą sobotę MKS Dąbrowa Górnicza podejmie w Hali Centrum drużynę Poli Budowlanych Toruń. Początek spotkania o 17:00. 

Drużyna prowadzona przez nowego trenera Andrzeja Stelmacha będzie chciała przed własną publicznością dobrze wejść w nowy rok i rozpocząć punktową serię, aby piąć się w górę w tabeli. Zespół z Dąbrowy Górniczej został wzmocniony środkową Natalią Perlińską i rozgrywającą Aną Grbac. Dąbrowianki miały sporo czasu, by wypracować sobie schematy gry, które usprawnią poczynania na boisku. Rozegrały także mecz kontrolny, w którym pokonały pierwszoligową Grupę Azoty PWSZ Jedynka Tarnów 5:0. 

W sobotę w Hali Centrum ujrzymy zespół, który także potrzebuje punktów jak powietrza do życia. Torunianki zajmują 12. miejsce, zobowiązujące do gry w barażach i także niepewnie spoglądają w dół tabeli. Toruńskie siatkarki z pewnością zrobią co w ich mocy, by sięgnąć po zwycięstwo. Dotąd nie były w stanie wygrać poza własną halą. 

Jak zwykle podczas meczu w Dąbrowie Górniczej przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, które umilą czas spędzony w Hali Centrum. Bilety w internetowym systemie sprzedaży kosztują tylko 1 zł! W konkursach będą do wygrania bilety do kina Helios, zaproszenia do restauracji MasterBistro, wejściówki do Nemo Świat Rozrywki oraz kalendarze. 

Liczymy na Wasze wsparcie i gorący doping. Dla zorganizowanej grupy kibiców, którzy będą wspierać dąbrowianki z bębnami i flagą, przygotowaliśmy specjalne koszulki MKS-u. Wszystkim zależy na odbudowie dopingu i dobrej gry na parkiecie podczas meczów siatkówki, dlatego zachęcamy do wsparcia naszych siatkarek!

Relacja tekstowa live na stronie oficjalnej i kontach MKS-u na portalach społecznościowych. 


Autorem zdjęć jest Daniel Szer.
P3

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy

Partnerzy

Partnerzy medialni