Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 318 followers Instagram 564 followers
Youtube 208 subscribers
 • Dąbrowska Strefa Kibica

  W marcu 2018 wystartował nowy projekt dla fanów MKS-u.
  Więcej o projekcie
 • MKS Dąbrowa Górnicza - Chemik Police

  28 marca, 18:00, hala "Centrum"
  MKS Dąbrowa Górnicza
  vs
  Chemik Police
 • ŁKS Commercecon Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza

  31 marca, 16:00, Łódź
  ŁKS Commercecon Łódź
  vs
  MKS Dąbrowa Górnicza
Proszę przepisać tekst z obrazka:

Wielkie otwarcie sezonu w Dąbrowie Górniczej

Ewelina Tobiasz i Patrycja Polak przypominały dzisiaj mieszkańcom Zagłębia Dąbrowskiego o zbliżającym się sezonie Ligi Siatkówki Kobiet.

Nasze nowe zawodniczki wzięły udział w akcji "Wielkie otwarcie sezonu LSK" i w godzinach popołudniowych pojawiły się w Centrum Handlowym Pogoria. Patrycja i Ewelina miały ze sobą vouchery, uprawniające do darmowego wejścia na mecze MKS-u Dąbrowa Górnicza. Korzystając ze słonecznej pogody, siatkarki przechadzały się nie tylko po alejkach centrum, ale także przed nim, w okolicy fontanny. Zainteresowanie było spore - mieszkańcy nie tylko naszego miasta pobierali vouchery i zapewniali, że widzimy się już w najbliższą niedzielę!

"Wielkie otwarcie sezonu LSK" to wspólna akcja wszystkich 14 klubów Ligi Siatkówki Kobiet. Dzisiaj między 13:00 a 14:00 przedstawiciele drużyn ruszyli na spotkania z kibicami i mieszkańcami miast, by promować zbliżający się sezon.


Fot. Daniel Szer
L1 - CEWE
P1

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Ligi

Plus

Sponsorzy Główni

Hyundai Szymański Dąbrowskie Wodociągi SsangYong Szymański Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy Optokom

Partnerzy medialni