Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 363 followers Instagram followers
Youtube 211 subscribers
  • MKS Dąbrowa Górnicza - 7R Solna Wieliczka

    12 stycznia, Dąbrowa Górnicza g.17:00
    MKS Dąbrowa Górnicza
    vs
    7R Solna Wieliczka
Proszę przepisać tekst z obrazka:

TAURON wspiera młodych sportowców

TAURON wraca do Dąbrowy Górniczej. Firma, która w przeszłości była sponsorem tytularnym klubu z Alei Róż, teraz wspiera siatkarskie grupy młodzieżowe. 
 

Umowa o współpracy w ramach CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu) została podpisana w grudniu 2017 roku. - Cenimy sobie to połączenie sił i oczekujemy, że ta relacja będzie się rozwijać. To kolejny krok ku profesjonalizacji klubu, któremu nieobca jest społeczna odpowiedzialność biznesu - przekazał Prezes MKS-u Robert Koćma.
 

Również Dyrektor Sportowy MKS-u Adam Malik docenia zaangażowanie firmy TAURON. Liczy na to, że wspólna, biznesowa przyszłość będzie układała się w pozytywny sposób. – TAURON był przez wiele lat sponsorem ligi zawodowej, teraz współpraca przybrała nową formę, będzie dotyczyła wsparcia naszej zdolnej młodzieży, która wyróżnia się także poza szczeblem wojewódzkim – mówi dyrektor Adam Malik.

Grupa TAURON jest jednym z największych podmiotów gospodarczych w Polsce, zatrudniającym ponad 25 tysięcy pracowników. TAURON dostarcza ponad 49,7 TWh energii elektrycznej rocznie do 5,5 milionów Klientów końcowych, co sprawia, że jest największym dystrybutorem energii elektrycznej w Polsce. Jest też drugim co do wielkości jej producentem i sprzedawcą w kraju oraz największym dostawcą ciepła w województwie śląskim. Holding kontroluje ok. 29 proc. polskich zasobów energetycznego węgla kamiennego.

 

 

Grupa TAURON z pasją i zaangażowaniem dostarcza nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Jest firmą, która najlepiej w polskiej branży energetycznej odpowiada na potrzeby klientów. Angażuje się w szereg przedsięwzięć na rzecz otoczenia, takich jak działalność edukacyjna i charytatywna. Jest sponsorem ważnych wydarzeń kulturalnych i sportowych. Współpracuje między innymi, z Górskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym, Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia, Polskim Komitetem Olimpijskim. Teraz będzie wspierał w rozwoju także siatkarski „narybek” dąbrowskiego MKS-u.

 

P3

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy

Partnerzy

Partnerzy medialni