Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 343 followers Instagram followers
Youtube 211 subscribers
  • MŁODZICZKI MKS DĄBROWA GÓRNICZA WICEMISTRZYNIAMI POLSKI!

    Informacje >>>
Proszę przepisać tekst z obrazka:

TAURON wspiera młodych sportowców

TAURON wraca do Dąbrowy Górniczej. Firma, która w przeszłości była sponsorem tytularnym klubu z Alei Róż, teraz wspiera siatkarskie grupy młodzieżowe. 
 

Umowa o współpracy w ramach CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu) została podpisana w grudniu 2017 roku. - Cenimy sobie to połączenie sił i oczekujemy, że ta relacja będzie się rozwijać. To kolejny krok ku profesjonalizacji klubu, któremu nieobca jest społeczna odpowiedzialność biznesu - przekazał Prezes MKS-u Robert Koćma.
 

Również Dyrektor Sportowy MKS-u Adam Malik docenia zaangażowanie firmy TAURON. Liczy na to, że wspólna, biznesowa przyszłość będzie układała się w pozytywny sposób. – TAURON był przez wiele lat sponsorem ligi zawodowej, teraz współpraca przybrała nową formę, będzie dotyczyła wsparcia naszej zdolnej młodzieży, która wyróżnia się także poza szczeblem wojewódzkim – mówi dyrektor Adam Malik.

Grupa TAURON jest jednym z największych podmiotów gospodarczych w Polsce, zatrudniającym ponad 25 tysięcy pracowników. TAURON dostarcza ponad 49,7 TWh energii elektrycznej rocznie do 5,5 milionów Klientów końcowych, co sprawia, że jest największym dystrybutorem energii elektrycznej w Polsce. Jest też drugim co do wielkości jej producentem i sprzedawcą w kraju oraz największym dostawcą ciepła w województwie śląskim. Holding kontroluje ok. 29 proc. polskich zasobów energetycznego węgla kamiennego.

 

 

Grupa TAURON z pasją i zaangażowaniem dostarcza nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Jest firmą, która najlepiej w polskiej branży energetycznej odpowiada na potrzeby klientów. Angażuje się w szereg przedsięwzięć na rzecz otoczenia, takich jak działalność edukacyjna i charytatywna. Jest sponsorem ważnych wydarzeń kulturalnych i sportowych. Współpracuje między innymi, z Górskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym, Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia, Polskim Komitetem Olimpijskim. Teraz będzie wspierał w rozwoju także siatkarski „narybek” dąbrowskiego MKS-u.

 

L1 - CEWE
P1

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Ligi

Plus

Sponsorzy Główni

Hyundai Szymański Dąbrowskie Wodociągi SsangYong Szymański Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy Optokom

Partnerzy medialni