Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 343 followers Instagram followers
Youtube 211 subscribers
  • MŁODZICZKI MKS DĄBROWA GÓRNICZA WICEMISTRZYNIAMI POLSKI!

    Informacje >>>
Proszę przepisać tekst z obrazka:

Siatkarki MKS-u pomagały!

Siatkarki MKS-u wzięły udział w akcji charytatywnej „Graj i Pomagaj 2017”.

To już ponad dziesięć lat akcji, w której każdy może podarować cząstkę siebie potrzebującym. W Hali Centrum odbyły się liczne występy, malowanie twarzy, wspólne zabawy połączone z kiermaszem świątecznym. Nie zabrakło również świętego Mikołaja. Wszystko po to, by na twarzach najmłodszych dzieciaków  zagościł uśmiech.

Na imprezie nie zabrakło także siatkarek MKS-u. Sandra Łebek i Wiktoria Szyniec rozdawały zaproszenia na mecze pierwszej drużyny oraz promowały program darmowych wejść na mecze dla najmłodszych kibiców pt. "Dzieciaki Kibicują MKS".

Głównym organizatorem akcji „Graj i Pomagaj” jest Centrum Sportu i Rekreacji. 
L1 - CEWE
P3

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Ligi

Plus

Sponsorzy Główni

Hyundai Szymański Dąbrowskie Wodociągi SsangYong Szymański Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy Optokom

Partnerzy medialni