Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 354 followers Instagram followers
Youtube 210 subscribers
  • Wisła Warszawa VS MKS Dąbrowa Górnicza, g. 20

    g. 20, 17 października (środa) http://www.mks.dabrowa.pl/radio.html
  • MKS Dąbrowa Górnicza VS 7R Solna Wieliczka

    27 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA), G. 19, HALA "CENTRUM" DĄBROWA GÓRNICZA
Proszę przepisać tekst z obrazka:

Siatkarki MKS-u pomagały!

Siatkarki MKS-u wzięły udział w akcji charytatywnej „Graj i Pomagaj 2017”.

To już ponad dziesięć lat akcji, w której każdy może podarować cząstkę siebie potrzebującym. W Hali Centrum odbyły się liczne występy, malowanie twarzy, wspólne zabawy połączone z kiermaszem świątecznym. Nie zabrakło również świętego Mikołaja. Wszystko po to, by na twarzach najmłodszych dzieciaków  zagościł uśmiech.

Na imprezie nie zabrakło także siatkarek MKS-u. Sandra Łebek i Wiktoria Szyniec rozdawały zaproszenia na mecze pierwszej drużyny oraz promowały program darmowych wejść na mecze dla najmłodszych kibiców pt. "Dzieciaki Kibicują MKS".

Głównym organizatorem akcji „Graj i Pomagaj” jest Centrum Sportu i Rekreacji. 
P3

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy

Sponsorzy

iExpress

Partnerzy

Partnerzy medialni