Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 339 followers Instagram followers
Youtube 211 subscribers
  • MŁODZICZKI MKS DĄBROWA GÓRNICZA WICEMISTRZYNIAMI POLSKI!

Proszę przepisać tekst z obrazka:

Razem wzbogaćmy markę MKS-u

Nasza drużyna zakończyła zmagania w tegorocznych rozgrywkach ORLEN Ligi, ale dla nas to nie powód do odpoczynku. Dlatego, już teraz rozpoczynamy działania pod kątem przyszłego sezonu. Stąd prośba do Was, Drodzy Kibice!
 
Aby podjąć jak najlepsze przedsięwzięcia chcielibyśmy poznać Wasze pomysły, które moglibyśmy wdrożyć. Cenimy sobie Wasze zdanie, dlatego liczymy na Waszą pomoc w tym temacie. Wspólna burza mózgów pozwoli nam nabrać rozpędu przed kolejnym sezonem i sprawić, że marka MKS-u w świecie siatkówki nabierze dodatkowego znaczenia.
 
Na Wasze propozycje czekamy do końca maja. Najlepsze sugestie, które wykorzystamy zostaną oczywiście przez nas nagrodzone.
 
Pomysły prosimy przesyłać na adres mailowy: siatkowka@mks.dabrowa.pl
 
Twórzmy Razem MKS!

Fot. Bartosz Konieczko

L1 - CEWE
P1

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Ligi

Plus

Sponsorzy Główni

Hyundai Szymański Dąbrowskie Wodociągi SsangYong Szymański Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy Optokom

Partnerzy medialni