Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 288 followers Instagram 470 followers
Youtube 191 subscribers
 • Chemik Police - MKS Dąbrowa Górnicza

  21 grudnia, 18:00, Police
  Chemik Police
  vs
  MKS Dąbrowa Górnicza
 • #25LatTradycji

  W 2017 roku obchodzimy jubileusz powstania (1992-2017)!
 • MKS - ŁKS 1:3 (18:25, 25:23, 18:25, 21:25)

  16 grudnia, 18:00, Hala Centrum
  MKS Dąbrowa Górnicza
  vs
  ŁKS Commercecon Łódź
 • Dzieciaki Kibicują MKS

  Darmowy wstęp dla najmłodszych kibiców i ich rówieśników!
  Dzieciaki Kibicują MKS
Proszę przepisać tekst z obrazka:

Pierwsze zmiany personalne

Do drużyny MKS-u Dąbrowa Górnicza dołączyła nowa siatkarka. Została nią Natalia Perlińska. To jednak nie koniec roszad.

Natalia Perlińska to doświadczona, 29-letnia siatkarka, mierząca 188 centymetrów wzrostu. Wcześniej występowała m.in. w AZS-ie Politechnika Śląska Gliwice, Zawiszy Sulechów, a ostatnio w BKS-ie Profi Credit Bielsko-Biała. Na swym koncie ma akademickie medale mistrzostw Polski oraz wicemistrzostwo Danii. Od dzisiaj będzie broniła barw MKS-u Dąbrowa Górnicza.

Nowa środkowa w hali Centrum to efekt urazu kolana, którego doznała Aleksandra Sikorska. To jednak nie koniec zmian w pierwszym zespole. – Zarząd wraz z Radą Nadzorczą i Współwłaścicielami pracuje cały czas nad wzmocnieniami pierwszej drużyny. Na pewno musieliśmy szukać zastępstwa dla Aleksandry Sikorskiej, która doznała kontuzji. Trwają również poszukiwania przyjmującej. Gdy tylko uda się kogoś zakontraktować, na pewno o tym poinformujemy - informuje Prezes MKS-u Robert Koćma. 

Zmiana nastąpiła również w sztabie medycznym MKS-u. Współpracę w Dąbrowie Górniczej z powodów osobistych zakończyła fizjoterapeutka Magdalena Barańska. Dziękujemy za wysiłek włożony w pracę przy Alei Róż i życzmy powodzenia. 


Fot. Daniel Szer
L1 - CEWE
P3

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Ligi

Plus

Sponsorzy Główni

Hyundai Szymański Dąbrowskie Wodociągi SsangYong Szymański Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy Optokom

Partnerzy medialni