Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 318 followers Instagram 564 followers
Youtube 208 subscribers
 • Dąbrowska Strefa Kibica

  W marcu 2018 wystartował nowy projekt dla fanów MKS-u.
  Więcej o projekcie
 • MKS Dąbrowa Górnicza - Chemik Police

  28 marca, 18:00, hala "Centrum"
  MKS Dąbrowa Górnicza
  vs
  Chemik Police
 • ŁKS Commercecon Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza

  31 marca, 16:00, Łódź
  ŁKS Commercecon Łódź
  vs
  MKS Dąbrowa Górnicza
Proszę przepisać tekst z obrazka:

Pierwsze zmiany personalne

Do drużyny MKS-u Dąbrowa Górnicza dołączyła nowa siatkarka. Została nią Natalia Perlińska. To jednak nie koniec roszad.

Natalia Perlińska to doświadczona, 29-letnia siatkarka, mierząca 188 centymetrów wzrostu. Wcześniej występowała m.in. w AZS-ie Politechnika Śląska Gliwice, Zawiszy Sulechów, a ostatnio w BKS-ie Profi Credit Bielsko-Biała. Na swym koncie ma akademickie medale mistrzostw Polski oraz wicemistrzostwo Danii. Od dzisiaj będzie broniła barw MKS-u Dąbrowa Górnicza.

Nowa środkowa w hali Centrum to efekt urazu kolana, którego doznała Aleksandra Sikorska. To jednak nie koniec zmian w pierwszym zespole. – Zarząd wraz z Radą Nadzorczą i Współwłaścicielami pracuje cały czas nad wzmocnieniami pierwszej drużyny. Na pewno musieliśmy szukać zastępstwa dla Aleksandry Sikorskiej, która doznała kontuzji. Trwają również poszukiwania przyjmującej. Gdy tylko uda się kogoś zakontraktować, na pewno o tym poinformujemy - informuje Prezes MKS-u Robert Koćma. 

Zmiana nastąpiła również w sztabie medycznym MKS-u. Współpracę w Dąbrowie Górniczej z powodów osobistych zakończyła fizjoterapeutka Magdalena Barańska. Dziękujemy za wysiłek włożony w pracę przy Alei Róż i życzmy powodzenia. 


Fot. Daniel Szer
L1 - CEWE
P3

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Ligi

Plus

Sponsorzy Główni

Hyundai Szymański Dąbrowskie Wodociągi SsangYong Szymański Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy Optokom

Partnerzy medialni