Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 222 followers Instagram 362 followers
Youtube 175 subscribers
 • Karnety już w sprzedaży!

  7 sierpnia wystartowała sprzedaż karnetów na sezon 2017/2018.
  Kup karnet na nowy sezon!
 • Dwa miesiące do ligi!

  Już 14 października MKS Dąbrowa Górnicza rozpocznie sezon 2017/2018. Sprawdź terminarz!
  Terminarz
 • Kadra na sezon 2017/2018

  Przedstawiamy kadrę naszego klubu na sezon 2017/2018.
  Kadra na sezon 2017/2018
 • Drużyna 25-lecia wybrana!

  Głosowanie zakończone. Zobacz, kto tworzy drużynę 25-lecia MKS-u Dąbrowa Górnicza!
  Drużyna 25-lecia
Proszę przepisać tekst z obrazka:

Oficjalnie zakończyliśmy sezon 2016/2017

Siatkarki Taurona MKS-u spotkały się z kibicami w Nemo - Świat Rozrywki w Dąbrowie Górniczej, aby wspólnie z sympatykami dąbrowskiej siatkówki oficjalnie zakończyć sezon 2016/2017.

W spotkaniu z kibicami wzięła udział prawie cała drużyna Taurona MKS-u wraz ze sztabem szkoleniowym. W Nemo nie pojawiła się Kamila Ganszczyk, która w ostatnich dniach wyjechała na konsultację lekarską do Włoch w sprawie kontuzjowanego barku. 

Zawodniczki po przybyciu na miejsce podpisywały koszulki, w których grały w sezonie 2016/2017 w rozgrywkach ORLEN Ligi. Następnie każda z nich musiała zmierzyć się z pytaniami, jakie przygotował dla siatkarek organizator wydarzenia. Dąbrowianki opowiedziały m. in. w jakich zwierzętach gustują, jak wygląda życie sportowca na walizkach, który zespół według nich był objawieniem tegorocznego sezonu kobiecej Ekstraklasy oraz jak prezentuje się poziom Orlen Ligi na tle innych europejskich rozgrywek siatkarskich.

W dalszej części zorganizowany został konkurs dla obecnych na sali fanów. Każda poprawna odpowiedź nagradzana była drobnym upominkiem od firmy Tauron. Padły również pytania od samych kibiców: dużym zainteresowaniem cieszyła się kwestia kontraktów na przyszły sezon - która zawodniczka odchodzi, a która zostaje - czy w drużynie nawiązały się przyjaźnie między siatkarkami i wiele innych pytań od zainteresowanych sympatyków Taurona MKS-u.

W uroczystości wziął udział Prezydent Dąbrowy Górniczej, Pan Zbigniew Podraza, który złożył na ręce Kapitan Leny Dziękiewicz kwiaty w podziękowaniu za wspaniałą karierę i cztery sezony gry dla Taurona MKS-u Dąbrowa Górnicza. 

Po spotkaniu była możliwość porozmawiać bezpośrednio z drużyną, zdobyć plakat z autografami oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. 


Fot. Bartosz Konieczko
L1 - CEWE
P2

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Ligi

Orlen Plus

Sponsorzy Główni

Hyundai Szymański Dąbrowskie Wodociągi SsangYong Szymański Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy

Partnerzy medialni