Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 318 followers Instagram 564 followers
Youtube 208 subscribers
 • Dąbrowska Strefa Kibica

  W marcu 2018 wystartował nowy projekt dla fanów MKS-u.
  Więcej o projekcie
 • MKS Dąbrowa Górnicza - Chemik Police

  28 marca, 18:00, hala "Centrum"
  MKS Dąbrowa Górnicza
  vs
  Chemik Police
 • ŁKS Commercecon Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza

  31 marca, 16:00, Łódź
  ŁKS Commercecon Łódź
  vs
  MKS Dąbrowa Górnicza
Proszę przepisać tekst z obrazka:

Oficjalnie zakończyliśmy sezon 2016/2017

Siatkarki Taurona MKS-u spotkały się z kibicami w Nemo - Świat Rozrywki w Dąbrowie Górniczej, aby wspólnie z sympatykami dąbrowskiej siatkówki oficjalnie zakończyć sezon 2016/2017.

W spotkaniu z kibicami wzięła udział prawie cała drużyna Taurona MKS-u wraz ze sztabem szkoleniowym. W Nemo nie pojawiła się Kamila Ganszczyk, która w ostatnich dniach wyjechała na konsultację lekarską do Włoch w sprawie kontuzjowanego barku. 

Zawodniczki po przybyciu na miejsce podpisywały koszulki, w których grały w sezonie 2016/2017 w rozgrywkach ORLEN Ligi. Następnie każda z nich musiała zmierzyć się z pytaniami, jakie przygotował dla siatkarek organizator wydarzenia. Dąbrowianki opowiedziały m. in. w jakich zwierzętach gustują, jak wygląda życie sportowca na walizkach, który zespół według nich był objawieniem tegorocznego sezonu kobiecej Ekstraklasy oraz jak prezentuje się poziom Orlen Ligi na tle innych europejskich rozgrywek siatkarskich.

W dalszej części zorganizowany został konkurs dla obecnych na sali fanów. Każda poprawna odpowiedź nagradzana była drobnym upominkiem od firmy Tauron. Padły również pytania od samych kibiców: dużym zainteresowaniem cieszyła się kwestia kontraktów na przyszły sezon - która zawodniczka odchodzi, a która zostaje - czy w drużynie nawiązały się przyjaźnie między siatkarkami i wiele innych pytań od zainteresowanych sympatyków Taurona MKS-u.

W uroczystości wziął udział Prezydent Dąbrowy Górniczej, Pan Zbigniew Podraza, który złożył na ręce Kapitan Leny Dziękiewicz kwiaty w podziękowaniu za wspaniałą karierę i cztery sezony gry dla Taurona MKS-u Dąbrowa Górnicza. 

Po spotkaniu była możliwość porozmawiać bezpośrednio z drużyną, zdobyć plakat z autografami oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. 


Fot. Bartosz Konieczko
L1 - CEWE
P1

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Ligi

Plus

Sponsorzy Główni

Hyundai Szymański Dąbrowskie Wodociągi SsangYong Szymański Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy Optokom

Partnerzy medialni