Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 367 followers Instagram followers
Youtube 212 subscribers
  • MKS Dąbrowa Górnicza - 7R Solna Wieliczka

    12 stycznia, Dąbrowa Górnicza g.17:00
    MKS Dąbrowa Górnicza
    vs
    7R Solna Wieliczka
Proszę przepisać tekst z obrazka:

MKS - Trefl. Zapowiedź meczu

Na zakończenie rundy zasadniczej MKS zagra przed własną publicznością z Treflem Proxima Kraków. Początek środowego spotkania o godzinie 18:00.

Dąbrowianki powalczą w środowy wieczór o godne pożegnanie w rundzie zasadniczej. Przed własnymi fanami, wspierającymi ich na dobre i na złe, nie będą chciały podłożyć się rywalowi. Z pewnością chcą zagrać dla niebiesko-białych fanów, bo jeździli za nimi po całej Polsce. O odpuszczeniu nie ma mowy. Tym bardziej, że w pierwszym meczu górą były krakowianki (wygrały 3:0), czas wobec tego na rewanż.

Siatkarki Trefla Proxima też mają swój cel na ten mecz. Będą bronić szóstej lokaty w tabeli (37 pkt.), bo po piętach „depczą” im Polski Cukier Muszynianka (36 pkt.) i BKS Profi Credit Bielsko-Biała (35 pkt.). W środę zapowiada się więc ciekawe widowisko, w którym nikt nie ma zamiaru spuścić z tonu.

Dla naszych fanów jak zwykle przygotowaliśmy sporo atrakcji. Dołączając do naszej Dąbrowskiej Strefy Kibica i biorąc udział w zorganizowanym dopingu można uzyskać darmowe wejście na mecz, a w przyszłości także karnety.

Mamy też ulgę dla naszych najmłodszych kibiców – na hasło Dzieciaki Kibicują MKS w obecności opiekuna najmłodsze dzieci ze szkół wchodzą za darmo na mecz.

Dla pozostałych sympatyków MKS-u przygotowaliśmy także konkursy z nagrodami od naszych sponsorów, warto być z nami na zakończenie rundy. Walczymy do końca!

Bilety do kupienia przez Internet tutaj. Sprzedaż internetowa potrwa do godziny przed rozpoczęciem spotkania. Potem bilety dostępne tylko w kasach. Bramy hali otwieramy o 17:00.

Fot. Daniel Szer
P1

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland PKM Sosnowiec

Partnerzy

Partnerzy medialni