Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 351 followers Instagram followers
Youtube 211 subscribers
  • MŁODZICZKI MKS DĄBROWA GÓRNICZA WICEMISTRZYNIAMI POLSKI!

    Informacje >>>
Proszę przepisać tekst z obrazka:

MKS - Trefl. Zapowiedź meczu

Na zakończenie rundy zasadniczej MKS zagra przed własną publicznością z Treflem Proxima Kraków. Początek środowego spotkania o godzinie 18:00.

Dąbrowianki powalczą w środowy wieczór o godne pożegnanie w rundzie zasadniczej. Przed własnymi fanami, wspierającymi ich na dobre i na złe, nie będą chciały podłożyć się rywalowi. Z pewnością chcą zagrać dla niebiesko-białych fanów, bo jeździli za nimi po całej Polsce. O odpuszczeniu nie ma mowy. Tym bardziej, że w pierwszym meczu górą były krakowianki (wygrały 3:0), czas wobec tego na rewanż.

Siatkarki Trefla Proxima też mają swój cel na ten mecz. Będą bronić szóstej lokaty w tabeli (37 pkt.), bo po piętach „depczą” im Polski Cukier Muszynianka (36 pkt.) i BKS Profi Credit Bielsko-Biała (35 pkt.). W środę zapowiada się więc ciekawe widowisko, w którym nikt nie ma zamiaru spuścić z tonu.

Dla naszych fanów jak zwykle przygotowaliśmy sporo atrakcji. Dołączając do naszej Dąbrowskiej Strefy Kibica i biorąc udział w zorganizowanym dopingu można uzyskać darmowe wejście na mecz, a w przyszłości także karnety.

Mamy też ulgę dla naszych najmłodszych kibiców – na hasło Dzieciaki Kibicują MKS w obecności opiekuna najmłodsze dzieci ze szkół wchodzą za darmo na mecz.

Dla pozostałych sympatyków MKS-u przygotowaliśmy także konkursy z nagrodami od naszych sponsorów, warto być z nami na zakończenie rundy. Walczymy do końca!

Bilety do kupienia przez Internet tutaj. Sprzedaż internetowa potrwa do godziny przed rozpoczęciem spotkania. Potem bilety dostępne tylko w kasach. Bramy hali otwieramy o 17:00.

Fot. Daniel Szer
L1 - CEWE
P3

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Ligi

Plus

Sponsorzy Główni

Hyundai Szymański Dąbrowskie Wodociągi SsangYong Szymański Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy Optokom

Partnerzy medialni