Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 363 followers Instagram followers
Youtube 211 subscribers
  • MKS Dąbrowa Górnicza - 7R Solna Wieliczka

    12 stycznia, Dąbrowa Górnicza g.17:00
    MKS Dąbrowa Górnicza
    vs
    7R Solna Wieliczka
Proszę przepisać tekst z obrazka:

MKS - Legionovia. Zapowiedź meczu

W meczu 17. kolejki LSK siatkarki MKS-u Dąbrowa Górnicza zmierzą się przed własną publicznością z Legionovią.

Dąbrowianki po porażce w Bydgoszczy chcą zrewanżować się i powalczyć w kolejnym meczu o utrzymanie. Pokazały w poprzednim meczu w hali „Centrum”, kiedy to pokonały piątą w tabeli drużynę Enea PTPS-u Piła 3:2, że u siebie są silne i postarają się udowodnić to także w najbliższą sobotę. 

W Dąbrowie zobaczymy zespół, który także nie może być pewny utrzymania i będzie walczył o punkty z całych sił, jak o życie. Aktualnie siatkarki z Legionowa znajdują się na dziesiątej pozycji w tabeli (18 pkt.), tuż nad strefą barażową. Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko i walka o każdy punkt. W poprzednim meczu, w ramach I rundy dąbrowianki pokazały, że potrafią i ograły Legionovię na jej terenie (3:0). 
 
Podczas sobotniego spotkania znów zaplanowaliśmy wiele atrakcji. Będą liczne konkursy z nagrodami, odwiedzą nas takie siatkarskie sławy jak Mistrzynie Polski i reprezentantki kraju Bożena Modnicka i Irena Schiller-Balińska. Odradza się także Klub Kibica. Kilka osób już zmobilizowało się do zorganizowanego dopingu z bębnem i flagami - prosimy o ich wsparcie. 

Na naszej stronie oficjalnej będzie dostępna tekstowa relacja „na żywo”, a także relacja radiowa na stronie www.siatkarskieradio.pl
P2

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy

Partnerzy

Partnerzy medialni