Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 349 followers Instagram followers
Youtube 210 subscribers
  • MŁODZICZKI MKS DĄBROWA GÓRNICZA WICEMISTRZYNIAMI POLSKI!

    Informacje >>>
Proszę przepisać tekst z obrazka:

MKS - Legionovia. Zapowiedź meczu

W meczu 17. kolejki LSK siatkarki MKS-u Dąbrowa Górnicza zmierzą się przed własną publicznością z Legionovią.

Dąbrowianki po porażce w Bydgoszczy chcą zrewanżować się i powalczyć w kolejnym meczu o utrzymanie. Pokazały w poprzednim meczu w hali „Centrum”, kiedy to pokonały piątą w tabeli drużynę Enea PTPS-u Piła 3:2, że u siebie są silne i postarają się udowodnić to także w najbliższą sobotę. 

W Dąbrowie zobaczymy zespół, który także nie może być pewny utrzymania i będzie walczył o punkty z całych sił, jak o życie. Aktualnie siatkarki z Legionowa znajdują się na dziesiątej pozycji w tabeli (18 pkt.), tuż nad strefą barażową. Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko i walka o każdy punkt. W poprzednim meczu, w ramach I rundy dąbrowianki pokazały, że potrafią i ograły Legionovię na jej terenie (3:0). 
 
Podczas sobotniego spotkania znów zaplanowaliśmy wiele atrakcji. Będą liczne konkursy z nagrodami, odwiedzą nas takie siatkarskie sławy jak Mistrzynie Polski i reprezentantki kraju Bożena Modnicka i Irena Schiller-Balińska. Odradza się także Klub Kibica. Kilka osób już zmobilizowało się do zorganizowanego dopingu z bębnem i flagami - prosimy o ich wsparcie. 

Na naszej stronie oficjalnej będzie dostępna tekstowa relacja „na żywo”, a także relacja radiowa na stronie www.siatkarskieradio.pl
L1 - CEWE
P1

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Ligi

Plus

Sponsorzy Główni

Hyundai Szymański Dąbrowskie Wodociągi SsangYong Szymański Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy Optokom

Partnerzy medialni