Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 315 followers Instagram 544 followers
Youtube 202 subscribers
 • GRATULACJE DLA JUNIOREK i KADETEK

  Juniorki MKS Dąbrowa Górnicza zdobyły złoty i srebrny medal, a kadetki złoto Mistrzostw Śląska!
  Więcej o sukcesach
 • MKS Dąbrowa Górnicza - KSZO Ostrowiec Św.

  24 lutego, 17:00, Hala Widowiskowa "Centrum"
  MKS Dąbrowa Górnicza
  vs
  KSZO OSTROWIEC
 • BKS - MKS 3:0 (25:22, 25:13, 25:17)

  16 lutego, 18:00, Bielsko-Biała
  BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
  vs
  MKS Dąbrowa Górnicza
Proszę przepisać tekst z obrazka:

MKS - Legionovia. Zapowiedź meczu

W meczu 17. kolejki LSK siatkarki MKS-u Dąbrowa Górnicza zmierzą się przed własną publicznością z Legionovią.

Dąbrowianki po porażce w Bydgoszczy chcą zrewanżować się i powalczyć w kolejnym meczu o utrzymanie. Pokazały w poprzednim meczu w hali „Centrum”, kiedy to pokonały piątą w tabeli drużynę Enea PTPS-u Piła 3:2, że u siebie są silne i postarają się udowodnić to także w najbliższą sobotę. 

W Dąbrowie zobaczymy zespół, który także nie może być pewny utrzymania i będzie walczył o punkty z całych sił, jak o życie. Aktualnie siatkarki z Legionowa znajdują się na dziesiątej pozycji w tabeli (18 pkt.), tuż nad strefą barażową. Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko i walka o każdy punkt. W poprzednim meczu, w ramach I rundy dąbrowianki pokazały, że potrafią i ograły Legionovię na jej terenie (3:0). 
 
Podczas sobotniego spotkania znów zaplanowaliśmy wiele atrakcji. Będą liczne konkursy z nagrodami, odwiedzą nas takie siatkarskie sławy jak Mistrzynie Polski i reprezentantki kraju Bożena Modnicka i Irena Schiller-Balińska. Odradza się także Klub Kibica. Kilka osób już zmobilizowało się do zorganizowanego dopingu z bębnem i flagami - prosimy o ich wsparcie. 

Na naszej stronie oficjalnej będzie dostępna tekstowa relacja „na żywo”, a także relacja radiowa na stronie www.siatkarskieradio.pl
L1 - CEWE
P2

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Ligi

Plus

Sponsorzy Główni

Hyundai Szymański Dąbrowskie Wodociągi SsangYong Szymański Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy Optokom

Partnerzy medialni