Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 351 followers Instagram followers
Youtube 211 subscribers
  • MŁODZICZKI MKS DĄBROWA GÓRNICZA WICEMISTRZYNIAMI POLSKI!

    Informacje >>>
Proszę przepisać tekst z obrazka:

MKS - Impel. Zapowiedź meczu

Dąbrowskie siatkarki w meczu 21. kolejki podejmą w hali "Centrum" zespół Impelu Wrocław. 

Siatkarki MKS-u Dąbrowa Górnicza w kolejnym meczu (9 marca, g. 17:00) zmierzą się z zespołem, który zajmuje dziesiątą lokatę w tabeli z dorobkiem 21 punktów. Wrocławianki wciąż oglądają się za siebie w ligowych rozgrywkach, bo nie mogą być pewne bezpiecznej lokaty. Dąbrowianki mimo, że są w bardzo trudnej sytuacji, wciąż będą chciały odrobić chociaż część strat do zespołów ze strefy barażowej. Aktualnie brakuje im ośmiu punktów do 12. w tabeli Budowlanych Toruń.

Impel ma w swoich szeregach kilka groźnych zawodniczek, które pokazują jakość na parkiecie. W piątce najlepiej blokujących LSK znajduje się Izabela Trojan, w przyjęciu bryluje natomiast Maria Stenzel (najniższy stopień podium w tej klasyfikacji).

Jak zwykle podczas meczu domowego MKS-u kibiców czeka sporo konkursów i atrakcji. Z okazji Dnia Kobiet wszystkie Panie wchodzą za darmo, przygotowaliśmy także promocję dla najmłodszych - na hasło "Dzieciaki Kibicują MKS" podane w kasie, dzieci szkolne nie płacą za bilet.

Trwają również zapisy do Dąbrowskiej Strefy Kibica. Każdy, kto poda swoje imię oraz nazwisko i zobowiąże się do dopingu w zorganizowanej grupie w sektorze E na adres promocja@mks.dabrowa.pl, otrzyma darmowe wejście. Planowane są także darmowe koszulki i karnety. 

Sprzedaż internetowa biletów do godziny przed rozpoczęciem meczu. Potem bilety tylko w kasach, czynnych od 16:00. 

Na parkiecie przeciwko wrocławiankom nasze siatkarki dopingujemy, w każdym meczu rękawicę podejmujemy! 


Fot. Daniel Szer

L1 - CEWE
P1

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Ligi

Plus

Sponsorzy Główni

Hyundai Szymański Dąbrowskie Wodociągi SsangYong Szymański Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy Optokom

Partnerzy medialni