Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 368 followers Instagram followers
Youtube 212 subscribers
  • Budowlani Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza

    15 grudnia, 17:30 Toruń
    Budowlani Toruń
    vs
    MKS Dąbrowa Górnicza
Proszę przepisać tekst z obrazka:

MKS - Impel. Zapowiedź meczu

Dąbrowskie siatkarki w meczu 21. kolejki podejmą w hali "Centrum" zespół Impelu Wrocław. 

Siatkarki MKS-u Dąbrowa Górnicza w kolejnym meczu (9 marca, g. 17:00) zmierzą się z zespołem, który zajmuje dziesiątą lokatę w tabeli z dorobkiem 21 punktów. Wrocławianki wciąż oglądają się za siebie w ligowych rozgrywkach, bo nie mogą być pewne bezpiecznej lokaty. Dąbrowianki mimo, że są w bardzo trudnej sytuacji, wciąż będą chciały odrobić chociaż część strat do zespołów ze strefy barażowej. Aktualnie brakuje im ośmiu punktów do 12. w tabeli Budowlanych Toruń.

Impel ma w swoich szeregach kilka groźnych zawodniczek, które pokazują jakość na parkiecie. W piątce najlepiej blokujących LSK znajduje się Izabela Trojan, w przyjęciu bryluje natomiast Maria Stenzel (najniższy stopień podium w tej klasyfikacji).

Jak zwykle podczas meczu domowego MKS-u kibiców czeka sporo konkursów i atrakcji. Z okazji Dnia Kobiet wszystkie Panie wchodzą za darmo, przygotowaliśmy także promocję dla najmłodszych - na hasło "Dzieciaki Kibicują MKS" podane w kasie, dzieci szkolne nie płacą za bilet.

Trwają również zapisy do Dąbrowskiej Strefy Kibica. Każdy, kto poda swoje imię oraz nazwisko i zobowiąże się do dopingu w zorganizowanej grupie w sektorze E na adres promocja@mks.dabrowa.pl, otrzyma darmowe wejście. Planowane są także darmowe koszulki i karnety. 

Sprzedaż internetowa biletów do godziny przed rozpoczęciem meczu. Potem bilety tylko w kasach, czynnych od 16:00. 

Na parkiecie przeciwko wrocławiankom nasze siatkarki dopingujemy, w każdym meczu rękawicę podejmujemy! 


Fot. Daniel Szer

P3

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy

Partnerzy

Partnerzy medialni