Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 318 followers Instagram 564 followers
Youtube 208 subscribers
 • Dąbrowska Strefa Kibica

  W marcu 2018 wystartował nowy projekt dla fanów MKS-u.
  Więcej o projekcie
 • MKS Dąbrowa Górnicza - Chemik Police

  28 marca, 18:00, hala "Centrum"
  MKS Dąbrowa Górnicza
  vs
  Chemik Police
 • ŁKS Commercecon Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza

  31 marca, 16:00, Łódź
  ŁKS Commercecon Łódź
  vs
  MKS Dąbrowa Górnicza
Proszę przepisać tekst z obrazka:

MKS - Impel. Zapowiedź meczu

Dąbrowskie siatkarki w meczu 21. kolejki podejmą w hali "Centrum" zespół Impelu Wrocław. 

Siatkarki MKS-u Dąbrowa Górnicza w kolejnym meczu (9 marca, g. 17:00) zmierzą się z zespołem, który zajmuje dziesiątą lokatę w tabeli z dorobkiem 21 punktów. Wrocławianki wciąż oglądają się za siebie w ligowych rozgrywkach, bo nie mogą być pewne bezpiecznej lokaty. Dąbrowianki mimo, że są w bardzo trudnej sytuacji, wciąż będą chciały odrobić chociaż część strat do zespołów ze strefy barażowej. Aktualnie brakuje im ośmiu punktów do 12. w tabeli Budowlanych Toruń.

Impel ma w swoich szeregach kilka groźnych zawodniczek, które pokazują jakość na parkiecie. W piątce najlepiej blokujących LSK znajduje się Izabela Trojan, w przyjęciu bryluje natomiast Maria Stenzel (najniższy stopień podium w tej klasyfikacji).

Jak zwykle podczas meczu domowego MKS-u kibiców czeka sporo konkursów i atrakcji. Z okazji Dnia Kobiet wszystkie Panie wchodzą za darmo, przygotowaliśmy także promocję dla najmłodszych - na hasło "Dzieciaki Kibicują MKS" podane w kasie, dzieci szkolne nie płacą za bilet.

Trwają również zapisy do Dąbrowskiej Strefy Kibica. Każdy, kto poda swoje imię oraz nazwisko i zobowiąże się do dopingu w zorganizowanej grupie w sektorze E na adres promocja@mks.dabrowa.pl, otrzyma darmowe wejście. Planowane są także darmowe koszulki i karnety. 

Sprzedaż internetowa biletów do godziny przed rozpoczęciem meczu. Potem bilety tylko w kasach, czynnych od 16:00. 

Na parkiecie przeciwko wrocławiankom nasze siatkarki dopingujemy, w każdym meczu rękawicę podejmujemy! 


Fot. Daniel Szer

L1 - CEWE
P3

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Ligi

Plus

Sponsorzy Główni

Hyundai Szymański Dąbrowskie Wodociągi SsangYong Szymański Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy Optokom

Partnerzy medialni