Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 254 followers Instagram 408 followers
Youtube 187 subscribers
 • #WszyscyNaPałac

  28 października, 17:00, Dąbrowa Górnicza
  MKS Dąbrowa Górnicza
  vs
  KS PAŁAC Bydgoszcz
 • Jedziemy do Piły

  21 października, 18:00, Piła
  Enea PTPS Piła
  vs
  MKS Dąbrowa Górnicza
 • Przegrywamy po tie-breaku

  15 października, 20:00, Dąbrowa Górnicza
  MKS Dąbrowa Górnicza
  vs
  Polski Cukier Muszynianka
 • Terminarz LSK

  Już 15 października MKS Dąbrowa Górnicza rozpocznie sezon 2017/2018. Sprawdź terminarz!
  Terminarz
Proszę przepisać tekst z obrazka:

Magdalena Śliwa odebrała nominację

W Krakowie odbyła się uroczystość z okazji stu dni do rozpoczęcia mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn. W trakcie tego wydarzenia Magdalena Śliwa odebrała nominację na Ambasadora krakowskiej części turnieju.

Głównym punktem uroczystości było odsłonięcie elektronicznego zegara, który odlicza czas do rozpoczęcia mistrzostw Europy, które rozgrywane będą na przełomie sierpnia i września. W wydarzeniu brali udział m.in. Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski oraz Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Jacek Kasprzyk. To z ich rąk nominacje na Ambasadorów otrzymali Józefa Ledwig, Elżbieta Porzec-Nowak, Wacław Golec, Krzysztof Ignaczak, Grzegorz Wagner oraz trener Taurona MKS-u Dąbrowa Górnicza, Magdalena Śliwa.

Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn rozpoczną się 24 sierpnia 2017 roku, a oficjalne ceremonia i mecz otwarcia: Polska - Serbia nastąpi na PGE Narodowym w Warszawie. Turniej rozegrany zostanie w czterech miastach: Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Krakowie, który jest miastem-gospodarzem, w którym mistrzostwa potrwają najdłużej. Tam też rozegrany zostanie finał (3 września).

Fot. PZPS

L1 - CEWE
P3

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Ligi

Plus

Sponsorzy Główni

Hyundai Szymański Dąbrowskie Wodociągi SsangYong Szymański Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy Optokom

Partnerzy medialni