Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 318 followers Instagram 564 followers
Youtube 208 subscribers
 • Dąbrowska Strefa Kibica

  W marcu 2018 wystartował nowy projekt dla fanów MKS-u.
  Więcej o projekcie
 • MKS Dąbrowa Górnicza - Chemik Police

  28 marca, 18:00, hala "Centrum"
  MKS Dąbrowa Górnicza
  vs
  Chemik Police
 • ŁKS Commercecon Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza

  31 marca, 16:00, Łódź
  ŁKS Commercecon Łódź
  vs
  MKS Dąbrowa Górnicza
Proszę przepisać tekst z obrazka:

Magdalena Śliwa odebrała nominację

W Krakowie odbyła się uroczystość z okazji stu dni do rozpoczęcia mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn. W trakcie tego wydarzenia Magdalena Śliwa odebrała nominację na Ambasadora krakowskiej części turnieju.

Głównym punktem uroczystości było odsłonięcie elektronicznego zegara, który odlicza czas do rozpoczęcia mistrzostw Europy, które rozgrywane będą na przełomie sierpnia i września. W wydarzeniu brali udział m.in. Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski oraz Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Jacek Kasprzyk. To z ich rąk nominacje na Ambasadorów otrzymali Józefa Ledwig, Elżbieta Porzec-Nowak, Wacław Golec, Krzysztof Ignaczak, Grzegorz Wagner oraz trener Taurona MKS-u Dąbrowa Górnicza, Magdalena Śliwa.

Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn rozpoczną się 24 sierpnia 2017 roku, a oficjalne ceremonia i mecz otwarcia: Polska - Serbia nastąpi na PGE Narodowym w Warszawie. Turniej rozegrany zostanie w czterech miastach: Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Krakowie, który jest miastem-gospodarzem, w którym mistrzostwa potrwają najdłużej. Tam też rozegrany zostanie finał (3 września).

Fot. PZPS

L1 - CEWE
P3

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Ligi

Plus

Sponsorzy Główni

Hyundai Szymański Dąbrowskie Wodociągi SsangYong Szymański Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy Optokom

Partnerzy medialni