Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 339 followers Instagram followers
Youtube 211 subscribers
  • MŁODZICZKI MKS DĄBROWA GÓRNICZA WICEMISTRZYNIAMI POLSKI!

Proszę przepisać tekst z obrazka:

Magdalena Śliwa odebrała nominację

W Krakowie odbyła się uroczystość z okazji stu dni do rozpoczęcia mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn. W trakcie tego wydarzenia Magdalena Śliwa odebrała nominację na Ambasadora krakowskiej części turnieju.

Głównym punktem uroczystości było odsłonięcie elektronicznego zegara, który odlicza czas do rozpoczęcia mistrzostw Europy, które rozgrywane będą na przełomie sierpnia i września. W wydarzeniu brali udział m.in. Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski oraz Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Jacek Kasprzyk. To z ich rąk nominacje na Ambasadorów otrzymali Józefa Ledwig, Elżbieta Porzec-Nowak, Wacław Golec, Krzysztof Ignaczak, Grzegorz Wagner oraz trener Taurona MKS-u Dąbrowa Górnicza, Magdalena Śliwa.

Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn rozpoczną się 24 sierpnia 2017 roku, a oficjalne ceremonia i mecz otwarcia: Polska - Serbia nastąpi na PGE Narodowym w Warszawie. Turniej rozegrany zostanie w czterech miastach: Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Krakowie, który jest miastem-gospodarzem, w którym mistrzostwa potrwają najdłużej. Tam też rozegrany zostanie finał (3 września).

Fot. PZPS

L1 - CEWE
P2

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Ligi

Plus

Sponsorzy Główni

Hyundai Szymański Dąbrowskie Wodociągi SsangYong Szymański Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy Optokom

Partnerzy medialni