Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 222 followers Instagram 362 followers
Youtube 175 subscribers
 • Karnety już w sprzedaży!

  7 sierpnia wystartowała sprzedaż karnetów na sezon 2017/2018.
  Kup karnet na nowy sezon!
 • Dwa miesiące do ligi!

  Już 14 października MKS Dąbrowa Górnicza rozpocznie sezon 2017/2018. Sprawdź terminarz!
  Terminarz
 • Kadra na sezon 2017/2018

  Przedstawiamy kadrę naszego klubu na sezon 2017/2018.
  Kadra na sezon 2017/2018
 • Drużyna 25-lecia wybrana!

  Głosowanie zakończone. Zobacz, kto tworzy drużynę 25-lecia MKS-u Dąbrowa Górnicza!
  Drużyna 25-lecia
Proszę przepisać tekst z obrazka:

Kulturystyka pasją naszego trenera

Pasją nowego trenera przygotowania motorycznego MKS-u Dąbrowa Górnicza jest kulturystyka. Trzy tygodnie temu Piotr Karlik zaliczył debiut w zawodach kulturystycznych.

Piotr Karlik dołączył do MKS-u z Asseco Resovii Rzeszów, gdzie był statystykiem. Sam jednak podkreśla, że bardziej ciągnie go do pracy jako trener przygotowania motorycznego. - Zawsze się tym interesowałem i to chciałem robić. Ciągnęło mnie do trenerki - przyznaje. Nowy członek sztabu szkoleniowego naszego klubu dba nie tylko o formę zawodniczek, ale też swoją.

W połowie lipca Karlik wystartował w X Zawodach w Kulturystyce i Fitness Sopot 2017. - Niestety nie dostałem się do półfinału, ale było to dla mnie bardzo fajne doświadczenie i na pewno wyciągnę wnioski. Start dużo wniósł do mojego warsztatu - opowiada. Dlaczego zdecydował się na start? - To moje hobby, pasja. Poza tym chciałem sprawdzić siebie, swój charakter. Udało mi się wytrwać w diecie i treningu - mówi nasz trener, który myśli już o ewentualnym starcie w kolejnych zawodach.

L1 - CEWE
P3

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Ligi

Orlen Plus

Sponsorzy Główni

Hyundai Szymański Dąbrowskie Wodociągi SsangYong Szymański Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy

Partnerzy medialni