Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 343 followers Instagram followers
Youtube 211 subscribers
  • MŁODZICZKI MKS DĄBROWA GÓRNICZA WICEMISTRZYNIAMI POLSKI!

    Informacje >>>
Proszę przepisać tekst z obrazka:

Kulturystyka pasją naszego trenera

Pasją nowego trenera przygotowania motorycznego MKS-u Dąbrowa Górnicza jest kulturystyka. Trzy tygodnie temu Piotr Karlik zaliczył debiut w zawodach kulturystycznych.

Piotr Karlik dołączył do MKS-u z Asseco Resovii Rzeszów, gdzie był statystykiem. Sam jednak podkreśla, że bardziej ciągnie go do pracy jako trener przygotowania motorycznego. - Zawsze się tym interesowałem i to chciałem robić. Ciągnęło mnie do trenerki - przyznaje. Nowy członek sztabu szkoleniowego naszego klubu dba nie tylko o formę zawodniczek, ale też swoją.

W połowie lipca Karlik wystartował w X Zawodach w Kulturystyce i Fitness Sopot 2017. - Niestety nie dostałem się do półfinału, ale było to dla mnie bardzo fajne doświadczenie i na pewno wyciągnę wnioski. Start dużo wniósł do mojego warsztatu - opowiada. Dlaczego zdecydował się na start? - To moje hobby, pasja. Poza tym chciałem sprawdzić siebie, swój charakter. Udało mi się wytrwać w diecie i treningu - mówi nasz trener, który myśli już o ewentualnym starcie w kolejnych zawodach.

L1 - CEWE
P2

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Ligi

Plus

Sponsorzy Główni

Hyundai Szymański Dąbrowskie Wodociągi SsangYong Szymański Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy Optokom

Partnerzy medialni