Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 318 followers Instagram 564 followers
Youtube 208 subscribers
 • Dąbrowska Strefa Kibica

  W marcu 2018 wystartował nowy projekt dla fanów MKS-u.
  Więcej o projekcie
 • MKS Dąbrowa Górnicza - Chemik Police

  28 marca, 18:00, hala "Centrum"
  MKS Dąbrowa Górnicza
  vs
  Chemik Police
 • ŁKS Commercecon Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza

  31 marca, 16:00, Łódź
  ŁKS Commercecon Łódź
  vs
  MKS Dąbrowa Górnicza
Proszę przepisać tekst z obrazka:

Kulturystyka pasją naszego trenera

Pasją nowego trenera przygotowania motorycznego MKS-u Dąbrowa Górnicza jest kulturystyka. Trzy tygodnie temu Piotr Karlik zaliczył debiut w zawodach kulturystycznych.

Piotr Karlik dołączył do MKS-u z Asseco Resovii Rzeszów, gdzie był statystykiem. Sam jednak podkreśla, że bardziej ciągnie go do pracy jako trener przygotowania motorycznego. - Zawsze się tym interesowałem i to chciałem robić. Ciągnęło mnie do trenerki - przyznaje. Nowy członek sztabu szkoleniowego naszego klubu dba nie tylko o formę zawodniczek, ale też swoją.

W połowie lipca Karlik wystartował w X Zawodach w Kulturystyce i Fitness Sopot 2017. - Niestety nie dostałem się do półfinału, ale było to dla mnie bardzo fajne doświadczenie i na pewno wyciągnę wnioski. Start dużo wniósł do mojego warsztatu - opowiada. Dlaczego zdecydował się na start? - To moje hobby, pasja. Poza tym chciałem sprawdzić siebie, swój charakter. Udało mi się wytrwać w diecie i treningu - mówi nasz trener, który myśli już o ewentualnym starcie w kolejnych zawodach.

L1 - CEWE
P1

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Ligi

Plus

Sponsorzy Główni

Hyundai Szymański Dąbrowskie Wodociągi SsangYong Szymański Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy Optokom

Partnerzy medialni