Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 254 followers Instagram 408 followers
Youtube 187 subscribers
 • #WszyscyNaPałac

  28 października, 17:00, Dąbrowa Górnicza
  MKS Dąbrowa Górnicza
  vs
  KS PAŁAC Bydgoszcz
 • Jedziemy do Piły

  21 października, 18:00, Piła
  Enea PTPS Piła
  vs
  MKS Dąbrowa Górnicza
 • Przegrywamy po tie-breaku

  15 października, 20:00, Dąbrowa Górnicza
  MKS Dąbrowa Górnicza
  vs
  Polski Cukier Muszynianka
 • Terminarz LSK

  Już 15 października MKS Dąbrowa Górnicza rozpocznie sezon 2017/2018. Sprawdź terminarz!
  Terminarz
Proszę przepisać tekst z obrazka:

Koszulka MKS-u na licytacji

Dzisiaj podczas gali sportów walki WKN Challenge w Zawierciu odbędzie się licytacja koszulki Taurona MKS-u Dąbrowa Górnicza. Uzyskane środki przeznaczone będą na wyjazd zawodniczek z Katowic na szkolne mistrzostwa świata w siatkówce plażowej, które odbędą się w Polinezji Francuskiej.

Natalia Ciesielska i Martyna Cholewa z Gimnazjum nr 18 w Katowicach zdobyły mistrzostwo Polski Gimnazjady w siatkówce plażowej i w nagrodę otrzymały prawo gry w szkolnych mistrzostwach świata, które rozpoczną się 27 maja w Papeete, stolicy Polinezji Francuskiej. Jako że drużyny (bo zakwalifikował się też zespół licealistów z Kędzierzyna-Koźla) czeka daleka i kosztowna podróż, potrzebne jest wsparcie sponsorów i kibiców. Całkowity koszt udziału w tej imprezie wynosi ponad 80 tysięcy złotych.

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza pragnie pomóc młodym sportowcom zrealizować wielkie marzenie, dlatego też, podczas pokazowego treningu młodych reprezentantów Polski z Mariuszem Prudlem, przeznaczyliśmy koszulkę z autografami naszego zespołu na licytację, która odbędzie się dzisiaj w hali OSiR-u Zawiercie podczas gali sportów walki WKN Challenge.

Zachęcamy do odwiedzenia strony organizacji wyjazdu i życzymy powodzenia w Papeete! Trzymamy kciuki!

L1 - CEWE
P1

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Ligi

Plus

Sponsorzy Główni

Hyundai Szymański Dąbrowskie Wodociągi SsangYong Szymański Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy Optokom

Partnerzy medialni