Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 339 followers Instagram followers
Youtube 211 subscribers
  • MŁODZICZKI MKS DĄBROWA GÓRNICZA WICEMISTRZYNIAMI POLSKI!

Proszę przepisać tekst z obrazka:

Kolejna wizyta w szkole siatkarek Taurona MKS-u

Aleksandra Sikorska i Helena Horka odwiedziły uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży 

Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej.

Po kilku słowach przywitania, siatkarki Taurona MKS-u przedstawiły trochę informacji na swój temat, opowiedziały zainteresowanym uczniom m.in. o tym jak rozpoczęła się ich kariera w siatkówce, dlaczego wybrały akurat ten sport i jak dbają o formę w przewie między sezonami. Na zakończenie części teoretycznej zawodniczki rozdały dzieciom mnóstwo autografów. 

Następnie, Ola i Helena podzieliły uczniów na dwie grupy i w krótkich zajęciach sportowych, pokazały jak prawidłowo odbijać piłkę sposobem dolnym i górnym. Na koniec spotkania siatkarki naszego klubu, wzięły udział we wspólnej sesji fotograficznej z dziećmi. W podziękowaniu za przybycie, zawodniczki otrzymały od przedstawicieli szkoły pamiątkowe upominki. 

Dziękujemy uczniom i nauczycielom szkoły za gorące przyjęcie!

Zdjęcia: tutaj

 
L1 - CEWE
P2

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Ligi

Plus

Sponsorzy Główni

Hyundai Szymański Dąbrowskie Wodociągi SsangYong Szymański Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy Optokom

Partnerzy medialni