Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 222 followers Instagram 362 followers
Youtube 175 subscribers
 • Karnety już w sprzedaży!

  7 sierpnia wystartowała sprzedaż karnetów na sezon 2017/2018.
  Kup karnet na nowy sezon!
 • Dwa miesiące do ligi!

  Już 14 października MKS Dąbrowa Górnicza rozpocznie sezon 2017/2018. Sprawdź terminarz!
  Terminarz
 • Kadra na sezon 2017/2018

  Przedstawiamy kadrę naszego klubu na sezon 2017/2018.
  Kadra na sezon 2017/2018
 • Drużyna 25-lecia wybrana!

  Głosowanie zakończone. Zobacz, kto tworzy drużynę 25-lecia MKS-u Dąbrowa Górnicza!
  Drużyna 25-lecia
Proszę przepisać tekst z obrazka:

Kadra w Szczyrku. Wkrótce gramy!

Reprezentacja Polski przebywa na zgrupowaniu w Szczyrku. Jeszcze w maju "Biało-czerwone" zagrają w kwalifikacjach do mistrzostw świata.

Pierwsze kadrowiczki pojawiły się w Szczyrku pod koniec kwietnia, a w komplecie reprezentacja trenuje od maja. Wczorajszy dzień zawodniczki miały bardzo intensywny - obowiązki marketingowe, sesja zdjęciowa, spotkanie z mediami i oczywiście trening, w ramach którego rozegrany został wewnętrzny sparing.

W niedzielę kadra przeniesie się do Legionowa, gdzie rozegrane zostaną dwa sparingi z Belgijkami (19, 20 maja). Będzie to dobry sprawdzian formy przed pierwszym ważnym turniejem - w dniach 23-28 maja w Warszawie Polki będą walczyć w turnieju kwalifikacyjnym do przyszłorocznych mistrzostw świata. Podopieczne trenera Jacka Nawrockiego zmierzą się z reprezentacjami Cypru, Czech, Islandii, Serbii i Słowacji. W szerokiej kadrze na te zawody jest Tamara Kaliszuk.

Z kolei Aleksandra Sikorska znalazła się w szerokiej kadrze na kolejny turniej - Montreux Volley Masters 2017 - który rozpocznie się 6 czerwca i potrwa pięć dni. W fazie grupowej Polki zmierzą się z Brazylijkami, Tajkami i Niemkami. W drugiej grupie zagrają Argentynki, Chinki i Szwajcarki.

W Szczyrku trenują: Tamara Kaliszuk, Aleksandra Sikorska, Oliwia Bałuk, Aleksandra Krzos, Zuzanna Efimienko-Młotkowaka, Martyna Grajber, Malwina Smarzek, Monika Bociek, Agnieszka Kąkolewska, Oliwia Różański, Agata Witkowska, Natalia Mędrzyk, Marlena Pleśnierowicz, Roksana Brzóska, Patrycja Polak, Emilia Mucha, Julia Twardowska, Małgorzata Jasek, Berenika Tomsia, Gabriela Polańska.

Fot. Daniel Szer

L1 - CEWE
P2

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Ligi

Orlen Plus

Sponsorzy Główni

Hyundai Szymański Dąbrowskie Wodociągi SsangYong Szymański Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy

Partnerzy medialni