Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 366 followers Instagram followers
Youtube 212 subscribers
Proszę przepisać tekst z obrazka:

Druga libero w Dąbrowie Górniczej

Izabela Śliwa będzie w następnym sezonie reprezentowała barwy Taurona MKS-u Dąbrowa Górnicza.

Śliwa swoją karierę zaczynała w Wiśle Kraków. Z tym klubem zdobyła srebrny medal mistrzostw Polski kadetek w 2007 roku, a także została wybraną najlepszą libero tego turnieju. Rok później z reprezentacją Polski juniorek zajęła szóste miejsce w mistrzostwach Europy, a następnie wywalczyła kolejny krążek mistrzostw Polski - tym razem brązowy, z zespołem juniorek "Białej gwiazdy". W 2011 roku trafiła do Atomu Trefla Sopot, z którym zdobyła wicemistrzostwo Polski. Po rocznej grze dla Murowanej Gośliny, przeniosła się do Chemika Police, a następnie trafiła do Bundesligi, gdzie występowała w Aurubisie Hamburg.

Poprzedni sezon spędziła w Polskim Cukrze Muszyniance Enei. W rankingu najlepszych libero, przygotowanym przez ORLEN Ligę, zajęła trzecie miejsce. W kadrze Taurona MKS-u Dąbrowa Górnicza na następny sezon jest już 12 zawodniczek. Skład można sprawdzić tutaj.