Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 339 followers Instagram followers
Youtube 211 subscribers
  • MŁODZICZKI MKS DĄBROWA GÓRNICZA WICEMISTRZYNIAMI POLSKI!

Proszę przepisać tekst z obrazka:

Dębowy Maj Festiwal - zapisy na turniej siatkówki plażowej

1 maja 2017 r. w ramach imprezy Dębowy Maj Festiwal, odbędzie się turniej piłki siatkowej plażowej na boiskach Centrum Sportów Letnich i Wodnych Pogoria w Parku Zielona. Organizatorem jest Miejski Klub Siatkarski w Dąbrowie Górniczej. Zgłoszenia przyjmowane będą do 29 kwietnia 2017 r. 
 

Turniej zostanie rozegrany w 2 kategoriach: dla gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Drużyny muszą być mieszane (dziewczyna+ chłopak). Zawody rozgrywane będą zgodnie z polską wersją „Oficjalnych Przepisów Gry w Siatkówkę Plażową 2013-2016”, wydanymi przez PZPS zgodną z międzynarodowymi przepisami gry w siatkówkę plażową FIVB. 

Turniej rozegrany zostanie przy zastosowaniu systemu brazylijskiego. Każdy mecz turnieju będzie toczył się do dwóch wygranych setów do 15 punktów pod warunkiem dwupunktowej przewagi. 

Rozpoczęcie nastąpi o godzinie 9:00. Rejestracja uczestników będzie trwać w dniu turnieju od godziny 8:15 do 8:45. O godzinie 8:50 nastąpi losowanie par turniejowych. Przewidywana godzina zakończenia turnieju to 13:00. 

Program turnieju:
8:15 - 8:45 - Rejestracja w biurze zawodów
8:50 - Losowanie
9:00 - 13:00 - Rozgrywanie meczów
13:00 - Wręczanie nagród dla drużyn, które zajmą pierwsze trzy miejsca i zakończenie turnieju

Formularz zgłoszeniowy: tutaj
Regulamin: tutaj 
L1 - CEWE
P3

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Ligi

Plus

Sponsorzy Główni

Hyundai Szymański Dąbrowskie Wodociągi SsangYong Szymański Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy Optokom

Partnerzy medialni