Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 368 followers Instagram followers
Youtube 212 subscribers
  • Budowlani Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza

    15 grudnia, 17:30 Toruń
    Budowlani Toruń
    vs
    MKS Dąbrowa Górnicza
Proszę przepisać tekst z obrazka:

Dąbrowska Strefa Kibica

Zapraszamy Was do zorganizowanego dopingu w Dąbrowskiej Strefie Kibica.

Najwierniejsi kibice MKS-u - którzy są z drużyną także wtedy, gdy przychodzą trudne momenty - zapraszają do wspólnego kibicowania podczas piątkowego spotkania z Impelem Wrocław. Wszyscy ci, którzy mają niebiesko-białe serca, znów będą jednoczyć się w sektorze E. Pokazali ostatnio, że są z zespołem nawet na odległych wyjazdach, trzeba również zademonstrować siłę dopingu po raz kolejny we własnym, siatkarskim domu.

Zachęcamy do udziału w zorganizowanej grupie z flagami i bębnem w Dąbrowskiej Strefie Kibica. Wyślijcie swoje imię i nazwisko na e-mail: promocja@mks.dabrowa.pl, a otrzymacie darmowy wstęp. W przyszłości planowane są także darmowe karnety i koszulki dla tych, którzy zaangażują się w odbudowę ruchu kibicowskiego MKS-u.

Razem się nie poddajemy, do końca swojej drużynie kibicujemy!


Fot. Daniel Szer
P1

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy

Partnerzy

Partnerzy medialni