Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 318 followers Instagram 564 followers
Youtube 208 subscribers
 • Dąbrowska Strefa Kibica

  W marcu 2018 wystartował nowy projekt dla fanów MKS-u.
  Więcej o projekcie
 • MKS Dąbrowa Górnicza - Chemik Police

  28 marca, 18:00, hala "Centrum"
  MKS Dąbrowa Górnicza
  vs
  Chemik Police
 • ŁKS Commercecon Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza

  31 marca, 16:00, Łódź
  ŁKS Commercecon Łódź
  vs
  MKS Dąbrowa Górnicza
Proszę przepisać tekst z obrazka:

Dąbrowska Strefa Kibica

Zapraszamy Was do zorganizowanego dopingu w Dąbrowskiej Strefie Kibica.

Najwierniejsi kibice MKS-u - którzy są z drużyną także wtedy, gdy przychodzą trudne momenty - zapraszają do wspólnego kibicowania podczas piątkowego spotkania z Impelem Wrocław. Wszyscy ci, którzy mają niebiesko-białe serca, znów będą jednoczyć się w sektorze E. Pokazali ostatnio, że są z zespołem nawet na odległych wyjazdach, trzeba również zademonstrować siłę dopingu po raz kolejny we własnym, siatkarskim domu.

Zachęcamy do udziału w zorganizowanej grupie z flagami i bębnem w Dąbrowskiej Strefie Kibica. Wyślijcie swoje imię i nazwisko na e-mail: promocja@mks.dabrowa.pl, a otrzymacie darmowy wstęp. W przyszłości planowane są także darmowe karnety i koszulki dla tych, którzy zaangażują się w odbudowę ruchu kibicowskiego MKS-u.

Razem się nie poddajemy, do końca swojej drużynie kibicujemy!


Fot. Daniel Szer
L1 - CEWE
P1

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Ligi

Plus

Sponsorzy Główni

Hyundai Szymański Dąbrowskie Wodociągi SsangYong Szymański Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy Optokom

Partnerzy medialni