Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 254 followers Instagram 408 followers
Youtube 187 subscribers
  • #WszyscyNaPałac

    28 października, 17:00, Dąbrowa Górnicza
    MKS Dąbrowa Górnicza
    vs
    KS PAŁAC Bydgoszcz
  • Jedziemy do Piły

    21 października, 18:00, Piła
    Enea PTPS Piła
    vs
    MKS Dąbrowa Górnicza
  • Przegrywamy po tie-breaku

    15 października, 20:00, Dąbrowa Górnicza
    MKS Dąbrowa Górnicza
    vs
    Polski Cukier Muszynianka
  • Terminarz LSK

    Już 15 października MKS Dąbrowa Górnicza rozpocznie sezon 2017/2018. Sprawdź terminarz!
    Terminarz
Proszę przepisać tekst z obrazka:

Awans kadetek do półfinału mistrzostw Polski

W ostatnich dniach kadetki MKS-u Dąbrowa Górnicza grały w turnieju ćwierćfinałowym mistrzostw Polski w Kędzierzynie-Koźlu. Młode dąbrowianki, mimo że przegrały jeden mecz, to w końcowej klasyfikacji uplasowały się na pierwszym miejscu w grupie i awansowały do półfinału mistrzostw Polski.

9-10 marca 2017

Podgrupa A
MMKS Kędzierzyn-Koźle - AZS AWF Wrocław 2:3 (16:25, 25:27, 25:16, 25:23, 13:15) 
Dwójka Zawiercie - AZS AWF Wrocław 0:3 (18:25, 14:25, 29:31) 

MMKS Kędzierzyn-Koźle - Dwójka Zawiercie 2:3 (10:25, 25:20, 19:25, 25:14, 8:15) 


Podgrupa B
MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Andrychów 3:1 (25:20, 20:25, 25:14, 25:13) 
MKS: 
Czerwińska, Kuk, Motłoch, Tyda, Stalmach, Frąckowiak oraz Szlachta (libero), Chyra (libero), Witkowska, Gajewska
Sandecja Nowy Sącz - MKS Andrychów 1:3 (25:12, 16:25, 18:25, 21:25) 
MKS Dąbrowa Górnicza - Sandecja Nowy Sącz 3:1 (25:14, 25:14, 17:25, 25:18) 

MKS: Tyda, Czerwińska, Kuk, Stalmach, Motłoch, Frąckowiak oraz Szlachta (libero), Pinda, Kuk, Witkowska, Grząś

11-12 marca 2017 - Finały

AZS AWF Wrocław - MKS Andrychów 0:3 (21:25, 19:25, 21:25) 
MKS Dąbrowa Górnicza - Dwójka Zawiercie 2:3 (21:25, 25:21, 16:25, 25:17, 11:15) 
MKS: 
Tyda, Stalmach, Motłoch, Frąckowiak, Czerwińska, Gajewska oraz Chyra (libero), Kuk, Pinda, Witkowska, Bącalska
Dwójka Zawiercie - MKS Andrychów 3:2 (25:21, 21:25, 25:16, 17:25, 15:11) 
AZS AWF Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (19:25, 18:25, 17:25)
MKS: Tyda, Bącalska, Frąckowiak, Stalmach, Motłoch, Gajewska oraz Szlachta (libero), Kuk, Witkowska, Konieczko 

Mecz o 5. miejsce
MMKS Kędzierzyn-Koźle - Sandecja Nowy Sącz 3:2 (21:25, 26:28, 25:20, 25:22, 15:10)

Klasyfikacja końcowa
1. MKS Dąbrowa Górnicza – awans do półfinału MP
2. MKS Zawiercie – awans do półfinału MP
3. MKS Andrychów
4. KS AZS AWF Wrocław
5. MMKS Kędzierzyn-Koźle
6. STS Sandecja Nowy Sącz

 
L1 - CEWE
P3

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Ligi

Plus

Sponsorzy Główni

Hyundai Szymański Dąbrowskie Wodociągi SsangYong Szymański Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy Optokom

Partnerzy medialni