Dołącz do nas: Facebook 7472 likes Twitter 177 followers Instagram 307 followers
Youtube 171 subscribers
  • Play Off: mecz o 5 miejsce

    30 marca, 18:00
    ŁKS Commercecon Łódź
    vs
    Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
  • Tauron MKS - Legionovia 3:1 (19:25, 25:21, 25:20, 25:17)

    27 marca, 20:30
    Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
    vs
    Legionovia Legionowo
Proszę przepisać tekst z obrazka:

Awans kadetek do półfinału mistrzostw Polski

W ostatnich dniach kadetki MKS-u Dąbrowa Górnicza grały w turnieju ćwierćfinałowym mistrzostw Polski w Kędzierzynie-Koźlu. Młode dąbrowianki, mimo że przegrały jeden mecz, to w końcowej klasyfikacji uplasowały się na pierwszym miejscu w grupie i awansowały do półfinału mistrzostw Polski.

9-10 marca 2017

Podgrupa A
MMKS Kędzierzyn-Koźle - AZS AWF Wrocław 2:3 (16:25, 25:27, 25:16, 25:23, 13:15) 
Dwójka Zawiercie - AZS AWF Wrocław 0:3 (18:25, 14:25, 29:31) 

MMKS Kędzierzyn-Koźle - Dwójka Zawiercie 2:3 (10:25, 25:20, 19:25, 25:14, 8:15) 


Podgrupa B
MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Andrychów 3:1 (25:20, 20:25, 25:14, 25:13) 
MKS: 
Czerwińska, Kuk, Motłoch, Tyda, Stalmach, Frąckowiak oraz Szlachta (libero), Chyra (libero), Witkowska, Gajewska
Sandecja Nowy Sącz - MKS Andrychów 1:3 (25:12, 16:25, 18:25, 21:25) 
MKS Dąbrowa Górnicza - Sandecja Nowy Sącz 3:1 (25:14, 25:14, 17:25, 25:18) 

MKS: Tyda, Czerwińska, Kuk, Stalmach, Motłoch, Frąckowiak oraz Szlachta (libero), Pinda, Kuk, Witkowska, Grząś

11-12 marca 2017 - Finały

AZS AWF Wrocław - MKS Andrychów 0:3 (21:25, 19:25, 21:25) 
MKS Dąbrowa Górnicza - Dwójka Zawiercie 2:3 (21:25, 25:21, 16:25, 25:17, 11:15) 
MKS: 
Tyda, Stalmach, Motłoch, Frąckowiak, Czerwińska, Gajewska oraz Chyra (libero), Kuk, Pinda, Witkowska, Bącalska
Dwójka Zawiercie - MKS Andrychów 3:2 (25:21, 21:25, 25:16, 17:25, 15:11) 
AZS AWF Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (19:25, 18:25, 17:25)
MKS: Tyda, Bącalska, Frąckowiak, Stalmach, Motłoch, Gajewska oraz Szlachta (libero), Kuk, Witkowska, Konieczko 

Mecz o 5. miejsce
MMKS Kędzierzyn-Koźle - Sandecja Nowy Sącz 3:2 (21:25, 26:28, 25:20, 25:22, 15:10)

Klasyfikacja końcowa
1. MKS Dąbrowa Górnicza – awans do półfinału MP
2. MKS Zawiercie – awans do półfinału MP
3. MKS Andrychów
4. KS AZS AWF Wrocław
5. MMKS Kędzierzyn-Koźle
6. STS Sandecja Nowy Sącz

 
L1 - CEWE
P2

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

Tauron 100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Ligi

Orlen Plus

Sponsorzy Główni

Hyundai Szymański Dąbrowskie Wodociągi SsangYong Szymański

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland Centrum Formy

Partnerzy medialni