Dołącz do nas: Facebook likes Twitter 375 followers Instagram followers
Youtube 208 subscribers
  • MKS Dąbrowa Górnicza - 7R Solna Wieliczka

    12 stycznia, Dąbrowa Górnicza g.17:00
    MKS Dąbrowa Górnicza
    vs
    7R Solna Wieliczka
Proszę przepisać tekst z obrazka:
Roltex Cup: Dwa sparingowe zwycięstwa

Pierwszego dnia międzynarodowego turnieju towarzyskiego, odbywającego się w Sulechowie, nasze siatkarki stoczyły dwa trudne pojedynki. Pierwszym przeciwnikiem dąbrowianek był czeski SK UP Olomouc, natomiast w drugim spotkaniu nasz zespół zmierzył się z gospodyniami turnieju.

czytaj więcej
Roltex Cup: Trzy mecze, trzy zwycięstwa

Ostatniego dnia turnieju Roltex Cup nasze siatkarki zmierzyły się z drużyną z Niemiec - VFL Oythe. Na przestrzeni całego spotkania na boisku dominowały dąbrowianki, które swój pierwszy przedsezonowy turniej towarzyski zakończyły z kompletem wygranych.

czytaj więcej
Czas na pierwsze mecze towarzyskie

Nasze siatkarki trenują już niemal cztery tygodnie, a w najbliższy weekend zmierzą się w pierwszych przedsezonowych spotkaniach. W dniach 30-31 sierpnia wezmą udział w międzynarodowym towarzyskim turnieju Roltex Cup, organizowanym w Sulechowie.

czytaj więcej
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza już w komplecie

Wczoraj wieczorem na lotnisku w Pyrzowicach wylądowała ostatnia zawodniczka dąbrowskiego zespołu, Jekaterina Zakrewskaja. Od dzisiaj drużyna trenuje już w pełnym składzie.

czytaj więcej
Już od poniedziałku startuje sprzedaż karnetów

Tylko 4 dni pozostały do rozpoczęcia sprzedaży karnetów na sezon 2014/2015 w wykonaniu dąbrowskich siatkarek. Kupując karnet można zaoszczędzić nawet do 40%. 

czytaj więcej
Znamy numery zawodniczek na sezon 2014/2015

Z przyjemnością możemy przedstawić wam numery na koszulkach z jakimi siatkarki Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza będą występować w nadchodzącej rozgrywkach.

czytaj więcej
"Lato z Energią" na Gubałówce

W sobotę siatkarki Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza odwiedziły Zakopane, gdzie fani na specjalnie przygotowanej plaży znajdującej się na Gubałówce mieli okazję zagrać z nimi w siatkówkę.

czytaj więcej
10 serwisów do: Czekamy na pytania!

Zakończyło się głosowanie do czwartej części "10 serwisów do". Nasz cykl ma nową formułę, w której w głosowaniu zwyciężają dwie osoby z największą liczbą głosów. W tej odsłonie do odpowiedzi zostały wywołane Ozge Kirdar Cemberci i Gina Mancuso!

czytaj więcej
Relacja z treningu.
Relacja z treningu TAURON BANIMEX MKS Dąbrowa Górnicza oraz wypowiedzi Krystyny Strasz i Dominiki Sobolskiej.
Zobacz na YouTube
Dąbrowianki ciężko trenują, przygotowując się do sezonu 2014/2015

Niedawno nasz zespół rozpoczął kolejny etap przedsezonowych przygotowań, czyli treningi z piłkami. Siatkarki ciężko trenują podczas każdych zajęć, szlifując poszczególne elementy gry.

czytaj więcej
P3

Sponsorzy & Partnerzy

Sponsorzy Tytularni

100 lat Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza

Sponsorzy Premium

Arcelor Mittal Poland PKM Sosnowiec

Partnerzy

Partnerzy medialni